Відеокарта Palit RTX 5050 8GB StormX (NE65050019P1-GB2070F) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 262x126x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 263 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245448 |
Відеокарта Palit RTX 5050 8GB StormX (NE65050019P1-GB2070F) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 257628NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 257628NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Євген
А навіщо писати таку чушь? GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16.
Як там може бути х16 коли там х8?
15.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, дякуємо за коментар, виправемо
24.12.2025
Відеокарта Palit RTX 5050 8GB StormX ідеально пасує користувачам, яким потрібна врівноважена потужність для новітніх ігор та графічних завдань. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 та 128-бітну шину, що дає необхідну пропускну здатність для відображення графіки на середньо-високих параметрах якості. Підключення PCI-E v5.0 x8 забезпечує швидкий зв'язок з материнською платою, що є ключовим для завдань рендерингу та відеомонтажу.
Один вентилятор системи охолодження гарантує базове відведення тепла від графічного процесора, що найбільш відчутно при середніх навантаженнях, як-от у звичайних іграх чи роботі з офісним софтом. Таке рішення допомагає знизити загальний рівень шуму, оскільки один вентилятор функціонує тихіше, аніж кілька одночасно.
Графічний процесор цієї серії 5050 підтримує передові технології променевого відстеження та інтелектуальної обробки, що позитивно відбивається на візуальній якості як у ігровому контенті, так і у професійних програмах. Завдяки архітектурі, оптимізованій для обробки складних візуальних ефектів, користувачі отримають більш реалістичне підсвічування та тіні без значного падіння швидкодії.
Обсяг відеопам'яті 8 ГБ дає змогу комфортно експлуатувати актуальні ігри на середніх чи високих параметрах, зокрема у Full HD. Такого обсягу вистачає для розміщення текстур, моделей та буферів кадрів, що сприяє скороченню часу завантаження під час сесій та рендерингу відеоряду.
Робоча частота чипа 2572 МГц напряму впливає на швидкість обробки графічної інформації, що особливо помітно при запуску вимогливих ігор чи роботі з тривимірними моделями. Більша тактова швидкість дає можливість відеокарті прискорити виконання обчислень, унаслідок чого знижуються затримки та зростає частота кадрів за секунду.
Цей відеоадаптер сподобається геймерам та фахівцям творчих напрямків, які цінують гармонію між потужністю та тихим функціонуванням.
Відгуки (1)
Євген
А навіщо писати таку чушь? GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16.
Як там може бути х16 коли там х8?
15.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, дякуємо за коментар, виправемо
24.12.2025