Відеокарта Inno3D RTX 5050 8GB TWIN X2 (N50502-08D6-174071N) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2572 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 225x116x41 мм |
| Колір: | Сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 225 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 8886307701756 |
Відеокарта Inno3D RTX 5050 8GB TWIN X2 (N50502-08D6-174071N) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 254201NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 254201NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Inno3D RTX 5050 8GB TWIN X2 — це оновлена графічна карта середнього рівня, яка підійде користувачам, що захоплюються іграми, працюють із відеоматеріалами чи займаються створенням 3D-моделей. Вона має 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 з 128-бітною шиною, що гарантує необхідну швидкість передачі даних для більшості актуальних завдань. Завдяки підтримці інтерфейсу PCI-E v5.0 x16, пристрій можна підключати до найновіших системних плат, що забезпечує швидку взаємодію компонентів.
Завдяки двом вентиляторам у системі охолодження, ця відеокарта ефективніше розсіює тепло, ніж зразки з єдиним кулером. Ця перевага стає очевидною під час тривалих ігрових сеансів чи при використанні програм, які сильно навантажують апаратне забезпечення, адже температура графічного процесора в таких умовах суттєво зростає.
Ядро цієї версії 5050 підтримує актуальні технології рендерингу променів (трасування) та функції на базі штучного інтелекту, що суттєво покращує візуальну складову як у відеоіграх, так і у професійному програмному забезпеченні. Зокрема, вона дає змогу реалізувати більш правдоподібне освітлення та реалістичні тіні, підвищуючи деталізацію візуального контенту без відчутного зниження швидкодії.
Обсяг відеобуферу у 8 ГБ дає змогу комфортно грати у сучасні забавки на середніх та високих параметрах без постійного довантаження графічних елементів, чим нівелює ймовірність зависань та гальмувань. У завданнях редагування відео або створення 3D-моделей такий обсяг VRAM гарантує адекватний простір для тимчасового зберігання даних та комплексних проєктів, що пришвидшує фіналізацію зображення і скорочує час простою.
Тактова частота графічного чипа у 2572 МГц окреслює, наскільки стрімко графічний процесор виконує первинні обчислення, що прямим чином відбивається на потужності відеокарти у віртуальних розвагах та професійному програмному забезпеченні. Цей показник особливо відчутний, коли запускаються вимогливі ігри чи виконується рендеринг тривимірних сцен, де вимагається оперативно опрацювати значні масиви інформації.
Даний відеоадаптер буде доречним як для геймерів, так і для фахівців, які зайняті роботою з відео та тривимірною графікою, оскільки гарантує надійну віддачу на середніх та високих параметрах.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.