В інтернет-магазині CompX можна купити відеокарту NVIDIA GeForce різного цінового діапазону на вигідних умовах. На товар надається гарантія від 12 до 36 місяців. Послуги збірки комп’ютера надаються безкоштовно. Компанія оплачує доставку замовлення на суму понад 2 000 грн.
Скільки коштує відеокарта NVIDIA GeForce?
Карти NVIDIA гарантують високу якість зображення з точною деталізацією, що важливо для геймерів, дизайнерів, фахівців відеомонтажу та інше. Тому людям творчих професій та пристрасним гравцям краще купити відеокарту НВІДІА: GF285, GF470, GF480, GF 570, GF580, GF590 та інші. Вони мають високу продуктивність, солідну потужність та великий запас актуальності, тому служитимуть дуже довго. Ціни на відеокарти NVIDIA GeForce цього рівня дуже високі.
Середній ціновий сегмент представлений відеокартами: GF450, GF550, GF460, GF465. Ці моделі з однаковим успіхом можна використовувати для роботи в офісі й досить важких ігор.
Нема потреби переплачувати за потужний графічний редактор, якщо використовуєте комп’ютер для домашніх потреб або навчання. З цими завданнями чудово впораються відеокарти Джіфорс, ціни на які значно нижчі: GF240, GF440, GF540 і подібні, або супербюджетні GF210–220, GF410–420–430, GF510–520.
Яку купити відеокарту НВІДІА?
Щоб NVIDIA GeForce купити відеокарту на ПК, яка відповідатиме потребам у продуктивності, треба оцінити важливі характеристики:
- Основа карти — графічне ядро. Чим швидше він виробляє обчислення, тим краще. Вирішивши купити відеокарту НВІДІА в Україні, насамперед оцініть його частоту. Чим вона вища, тим продуктивніше карта.
- Наступний важливий параметр — тип відеопам’яті. У просунутих моделях використовується GDDR3, GDDR5, GDDR6 й таке інше. У недорогих встановлюють DDR, DDR2, DDR3.
- Розрядність шини пам’яті покаже, яку кількість інформації можна передати за певну одиницю часу, тобто, показник дає змогу визначити, наскільки спритно відбуватиметься обмін даними. Якщо ціна на відеокарту НВІДІА невисока, то це означає, що тут встановлена шина з розрядністю 64 біт або 128 біт. У ніші з високим цінником ці показники значно більші: 256 біт, 384 біт, 448 біт, 512 біт, 768 біт і більше. Якщо в карти два чіпи, розрядність шини пам’яті матиме такий параметр — 2*512 біт. Відеокарти з високими показниками розрядності тривалий час не потребуватимуть оновлення.
- На швидкість запису інформації та її відтворення впливає робоча частота відеопам’яті. Природно, чим показник вище, тим продуктивніше робота карти.
Щоби зображення на екрані монітора було чітким і взагалі з’явилося, вивчіть, які типи інтерфейс-портів передбачені у відеокарті. Для сучасних пристроїв підходять HDMI та DisplayPort. Їхня кількість вказує, скільки моніторів можна буде під'єднати одночасно.
Обов’язково оцініть систему охолодження. Вибирайте карти з активним охолодженням. У таких обов’язково встановлені вентилятори, й не один. Зверніть увагу на лопаті та діаметр вентиляторів. Великий діаметр і велика кількість лопатей — це дуже хороший знак.