Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 8GB Dual (NE7506T019P1-GB2062D) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2573 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 262x126x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 262.1 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245264 |
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 8GB Dual (NE7506T019P1-GB2062D) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 251637NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 251637NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 8GB Dual буде доречною для користувачів, яким потрібна врівноважена віддача у найновіших іграх та професійних програмах. Її оснащено 8 ГіБ пам'яті типу GDDR7 із 128-бітною шиною, що сприяє швидкій обробці графіки та стабільному відтворенню зображення. З'єднання забезпечується через інтерфейс PCI-E 5.0 x8, що гарантує високу пропускну спроможність та взаємодію із сучасними материнськими платами.
Графічний процесор цієї конфігурації 5060 Ti відповідає за візуалізацію комплексних ефектів та рендеринг у високій чіткості. У реальних сценаріях, скажімо, при активації сучасних ігор із трасуванням променів, цей чіп дозволяє досягти більш природного освітлення та затінення без суттєвого зниження FPS.
Об’єм пам’яті у 8 ГБ безпосередньо визначає здатність відеокарти оперувати великими масивами графічної інформації паралельно, що є ключовим при роботі з деталізованими текстурами та вимогливими 3D-об'єктами.
GDDR7 — це свіжий стандарт відеопам'яті, який гарантує більшу швидкість передачі відомостей, аніж попередні версії, як от GDDR6. Це збільшує пропускну здатність пам'яті, що прямо впливає на швидкість завантаження текстур та обробляння великих графічних об'єктів.
Робоча частота ядра 2573 МГц окреслює, як швидко графічний процесор здійснює обчислення та відтворення зображення. На практиці це означає, що відеокарта може швидше опановувати кадри, що найбільш помітно в іграх із багатою деталізацією або при роботі у відеоредакторах, де ключова швидкість графічної обробки.
Цей відеоадаптер чудово підійде геймерам і фахівцям, зайнятим 3D-графікою, яким потрібна надійна продуктивність із функцією трасування променів.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.