Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb Super GamingPro (NE6166S018J9-1160A) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 Super |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1785 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 235x115x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 235 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 125 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562241389 |
Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb Super GamingPro (NE6166S018J9-1160A) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 111175USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111175USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Стас
Вистачить цього блок живленя be quiet 500 w?
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Вкажіть будь-ласка більш точну назву.
03.11.2023
Андрій
Скажiть, будь ласка! Чи пiдiйде ця вiдеокарта на материнську плату MSI A320M-A PRO з процесором AMD Ryzen 3 2200G with Radeon Vega Graphics 3.50 GHz?
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, все повністю сумісне. Ніяких проблем не буде.
03.11.2023
Максим
Чи можна у вас узнати, які дефекти є чи були у цій відеокарті?
01.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
13.11.2023
Ursyyy
Можно узнать о состояния видеокарты, полный ли комплект( имею в виду коробку), вскрыты ли пломбы?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Ursyyy. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні. Нажаль комплектація відсутня.
Панас Віталій Петрович
Не гудить не люфтить максимум 70° +- при навантаженні. Поки все добре тому рекомендую
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
29.07.2023
Відгуки (5)
Стас
Вистачить цього блок живленя be quiet 500 w?
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Вкажіть будь-ласка більш точну назву.
03.11.2023
Андрій
Скажiть, будь ласка! Чи пiдiйде ця вiдеокарта на материнську плату MSI A320M-A PRO з процесором AMD Ryzen 3 2200G with Radeon Vega Graphics 3.50 GHz?
02.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, все повністю сумісне. Ніяких проблем не буде.
03.11.2023
Максим
Чи можна у вас узнати, які дефекти є чи були у цій відеокарті?
01.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
13.11.2023
Ursyyy
Можно узнать о состояния видеокарты, полный ли комплект( имею в виду коробку), вскрыты ли пломбы?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Ursyyy. Даний товар раніше був у використанні, тому має статус б/в. Фізичних та візуальних дефектів відсутні. Нажаль комплектація відсутня.
Панас Віталій Петрович
Не гудить не люфтить максимум 70° +- при навантаженні. Поки все добре тому рекомендую
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
29.07.2023