Відеокарта ASUS GTX 1070Ti 8Gb Strix Gaming Advanced (ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1683 МГц |
| Частота пам'яті: | 8008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2432 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 600 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 298x134x52 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12331 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 298 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Текстурних блоків | 152 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1070Ti 8Gb Strix Gaming Advanced (ROG-STRIX-GTX1070TI-A8G-GAMING) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 135166USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 135166USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (11)
frytik
відеокарта ще є в наявності?
06.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, карта в наявності
09.09.2025
Микола
Купив відеокарту і не пожалкував, пришла у дуже гарному стані та повний комплект . Рекомендую.
01.09.2025
Відповісти
Іван
Доброго дня, а чи підійде ця відеокарта на цю материнську плату:
GIGABYTE B650M D3HP U0852025
26.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, підійде
26.08.2025
Максим
Доброго дня, підскажіть будь ласка, що входить в комплекті відеокарти,
Коробка, Чек, тощо, а також чи є пломба на картці і які вона проходила тестуваня?
14.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, з приводу комплектації та більш детальних нюансів, зверніться будь-ласка на нашу гарячу лінію або відпишіть у наш телеграм бот https://t.me/CompX_bot , наші менеджери уточнять для Вас цю інформацію
15.06.2024
Валера Адонин
Здравствуйте а подойдёт ета видеокарта в корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black?
04.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
05.03.2024
Відгуки (11)
frytik
відеокарта ще є в наявності?
06.09.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, карта в наявності
09.09.2025
Микола
Купив відеокарту і не пожалкував, пришла у дуже гарному стані та повний комплект . Рекомендую.
01.09.2025
Відповісти
Іван
Доброго дня, а чи підійде ця відеокарта на цю материнську плату:
GIGABYTE B650M D3HP U0852025
26.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так, підійде
26.08.2025
Максим
Доброго дня, підскажіть будь ласка, що входить в комплекті відеокарти,
Коробка, Чек, тощо, а також чи є пломба на картці і які вона проходила тестуваня?
14.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, з приводу комплектації та більш детальних нюансів, зверніться будь-ласка на нашу гарячу лінію або відпишіть у наш телеграм бот https://t.me/CompX_bot , наші менеджери уточнять для Вас цю інформацію
15.06.2024
Валера Адонин
Здравствуйте а подойдёт ета видеокарта в корпус 1stPlayer B4-M-1A2 Black?
04.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, підійде.
05.03.2024