Відеокарта Palit RTX 3080 10Gb GamingPro (NED3080019IA-132AA) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1710 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Palit ThunderMaster |
| Габарити: | 294x112x60 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 294 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Львів Газова, Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562241945 |
Відеокарта Palit RTX 3080 10Gb GamingPro (NED3080019IA-132AA) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 130024USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 130024USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (8)
Костянтин
Всім Доброго дня і Слава Україні! Хочу залишити свій відгук.Перед тим як мені прийшла ця відеокарта, яка, як виявилося, навіть в іграх майже не гріється, 50-60 градусів, виняток тільки Алан Вейк 74 і RDR 2-73, у мене побувала Асус турбо, яку довелося обміняти на Палит, оскільки та була галаслива через турбіну і грілася під 90, але магазин треба віддати йому належне, не вагаючись, запропонував або повернення грошей, або обмін,що я потім і вибрав. по самій карті скажу, відмінна відюха тиха холодна і низька, відмінно увійшла в старий 10 річний корпус, та ще корпус з одним вентилем на видув, хоча і відкритий, тому якщо корпус у вас повністю продувається, вангую, що вона взагалі не буде вищою за 70, загалом рекомендую як сам магазин, так і до купівлі саму відеокарту...
15.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями, дякуємо що звернулися саме до нас, будемо раді вам також допомогти й наступного разу.
30.11.2023
Дмитро
Мирного всім , хто читає. Якщо кратко, поки питань до відекарти мема. Видно, що обслужена, без пилу, від магазину пломби, але є і гірка сторона. Короче процаю, питань мена. А гірка сторона - це, мало бути ще Кулер у подарунок, але мабудь забули його покласти... Мені то він на даний момент і не потрібен, но був би як запаний... Нажаль гірчинка залишилась від невидповідальності комплектувальників. =(
24.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми раді що Вам сподобався товар. З приводу недокомплектації зверніться на нашу гарячу лінію, або відпишіть нам у соц. мережах.
25.09.2023
Олексій
Дякую, я в захваті! Працює класно, за тиждень користування забув взагалі, що брав б/в. Тягне ігри прекрасно, гріється в міру, чекав взагалі іншого (чесно кажучи гіршого), бо ж хто зна як нею користувались до мене, але магазин їх всіляко перевірив і я отримав крутий товар!
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Макс Скульський
Беру тут товар вже не вперше, постійно користуюсь трейдином, ще ні разу не підводив) Карта працює ідеально, потягнула Cyberpunk та Total War: Warhammer III у 4к на ультрах. Розгонів ніяких не робив, дуже задоволений
21.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
21.08.2023
Гейнц Віталій
б/у відик за адекватний прайс, чому б і ні, до того ж ще і з гарантією. Брав десь місяць назад, все чекав доки щось накриється, а нічого не трапилось, бо бачив відгуки що б/в карти померали та не в цьому випадку, навіть на 12 годин залишав ввімкненим фурік, все чотко!
15.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
16.08.2023
Відгуки (8)
Костянтин
Всім Доброго дня і Слава Україні! Хочу залишити свій відгук.Перед тим як мені прийшла ця відеокарта, яка, як виявилося, навіть в іграх майже не гріється, 50-60 градусів, виняток тільки Алан Вейк 74 і RDR 2-73, у мене побувала Асус турбо, яку довелося обміняти на Палит, оскільки та була галаслива через турбіну і грілася під 90, але магазин треба віддати йому належне, не вагаючись, запропонував або повернення грошей, або обмін,що я потім і вибрав. по самій карті скажу, відмінна відюха тиха холодна і низька, відмінно увійшла в старий 10 річний корпус, та ще корпус з одним вентилем на видув, хоча і відкритий, тому якщо корпус у вас повністю продувається, вангую, що вона взагалі не буде вищою за 70, загалом рекомендую як сам магазин, так і до купівлі саму відеокарту...
15.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо Вам за відгук. Ви надаєте нам змогу працювати та вдосконалюватися в цьому руслі, саме такими коментарями, дякуємо що звернулися саме до нас, будемо раді вам також допомогти й наступного разу.
30.11.2023
Дмитро
Мирного всім , хто читає. Якщо кратко, поки питань до відекарти мема. Видно, що обслужена, без пилу, від магазину пломби, але є і гірка сторона. Короче процаю, питань мена. А гірка сторона - це, мало бути ще Кулер у подарунок, але мабудь забули його покласти... Мені то він на даний момент і не потрібен, но був би як запаний... Нажаль гірчинка залишилась від невидповідальності комплектувальників. =(
24.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми раді що Вам сподобався товар. З приводу недокомплектації зверніться на нашу гарячу лінію, або відпишіть нам у соц. мережах.
25.09.2023
Олексій
Дякую, я в захваті! Працює класно, за тиждень користування забув взагалі, що брав б/в. Тягне ігри прекрасно, гріється в міру, чекав взагалі іншого (чесно кажучи гіршого), бо ж хто зна як нею користувались до мене, але магазин їх всіляко перевірив і я отримав крутий товар!
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Макс Скульський
Беру тут товар вже не вперше, постійно користуюсь трейдином, ще ні разу не підводив) Карта працює ідеально, потягнула Cyberpunk та Total War: Warhammer III у 4к на ультрах. Розгонів ніяких не робив, дуже задоволений
21.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
21.08.2023
Гейнц Віталій
б/у відик за адекватний прайс, чому б і ні, до того ж ще і з гарантією. Брав десь місяць назад, все чекав доки щось накриється, а нічого не трапилось, бо бачив відгуки що б/в карти померали та не в цьому випадку, навіть на 12 годин залишав ввімкненим фурік, все чотко!
15.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
16.08.2023