Відеокарта EVGA RTX 3080 10Gb FTW3 ULTRA GAMING (10G-P5-3897-KL) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | EVGA |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1800 МГц |
| Частота пам'яті: | 19500 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ARGB |
| Габарити: | 300x136 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 23907 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Зайнятих слотів: | 2.7 |
| Країна реєстрації бренду: | США |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта EVGA RTX 3080 10Gb FTW3 ULTRA GAMING (10G-P5-3897-KL) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0) Б/в
Код товару: 172419USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 172419USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Анатолий Р.
В свое время, когда хотел ее купить, продавали почти по 70000-75000 грн. Сейчас ценник за такую модель более чем адекватный - тем более аналоги в новых - бестолковые за ту цену.
Комплектация - полная
состояние - отличное
Спасибо магазину
13.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2024
Сергей
Очень доволен качеством - комплектация полная, внешне - идеал, температуры - как с завода. Брал в кредит без переплат от ПУМБ - тоже круто вышло. Могу рекомендовать камрадам
30.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
30.07.2024
Олег
БВ, але стан був дуже добрий, повне пакування, чому я здивованний. Нема піску дроселів. Буду сподіватися що пропрацює довгенько
10.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
11.03.2024
Відгуки (3)
Анатолий Р.
В свое время, когда хотел ее купить, продавали почти по 70000-75000 грн. Сейчас ценник за такую модель более чем адекватный - тем более аналоги в новых - бестолковые за ту цену.
Комплектация - полная
состояние - отличное
Спасибо магазину
13.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.08.2024
Сергей
Очень доволен качеством - комплектация полная, внешне - идеал, температуры - как с завода. Брал в кредит без переплат от ПУМБ - тоже круто вышло. Могу рекомендовать камрадам
30.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
30.07.2024
Олег
БВ, але стан був дуже добрий, повне пакування, чому я здивованний. Нема піску дроселів. Буду сподіватися що пропрацює довгенько
10.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
11.03.2024