Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB PRIME OC Edition (PRIME-RTX5060-O8G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2595 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 269x120x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 268.3 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711636057851 |
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB PRIME OC Edition (PRIME-RTX5060-O8G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250049NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250049NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB PRIME OC Edition створена для тих користувачів, яким потрібна надійна віддача потужності у сучасних відеоіграх та професійних програмах. Вона має 8 гігабайт пам'яті GDDR7, яка працює через 128-бітну шину, що забезпечує швидку графічну обробку та зручне користування високою деталізацією. З'єднання через PCI-E версії 5.0 x16 гарантує сумісність із найсучаснішими материнськими платами та відмінну пропускну спроможність.
Три кулери у системі відведення тепла сприяють кращому розподілу гарячого повітря, що критично необхідно під час тривалих ігрових сесій або роботи з "важкими" програмами. Завдяки такому облаштуванню, температура графічного процесора утримується на стабільно низьких позначках, мінімізуючи небезпеку теплового обмеження та підтримуючи високу віддачу потужності.
Графічний модуль цієї моделі 5060 дарує відчутний приріст потужності порівняно з попередніми серіями, особливо у вимогливих іграх та для 3D-моделювання. Він підтримує апаратне прискорення трасування променів, що поліпшує вигляд відблисків та затінення без суттєвої втрати частоти кадрів.
Обсяг пам’яті у 8 ГБ дає змогу працювати з об’ємними текстурами та заплутаними сценами без потреби постійно завантажувати дані з накопичувача, що мінімізує затримки та покращує плинність роботи. Для ігор це означає можливість встановлювати високі параметри графіки, не турбуючись про зниження частоти кадрів через дефіцит відеопам'яті.
Тактова частота ядра на рівні 2595 МГц безпосередньо визначає швидкість виконання графічних завдань, адже вища частота дозволяє виконати більше операцій за одиницю часу. На практиці це виражається у швидшому формуванні кадрів та зниженні "лага" в ігровому процесі, особливо при максимальних налаштуваннях візуалізації.
Ця відеокарта буде чудовим вибором для геймерів та фахівців, які займаються графічним дизайном, адже вони отримають стабільну потужність та насолоду від ідеально плавної картинки.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.