Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB WHITE OC (NE7506TU19T1-GB2061M) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2602 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 262x126x40 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 262 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245301 |
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB WHITE OC (NE7506TU19T1-GB2061M) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 257564NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 257564NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Palit RTX 5060 Ti 16GB WHITE OC являє собою рішення для споживачів, яким потрібна продуктивність рівня мейнстріму для відеоігор, графічних завдань та роботи з мультимедіа. Вона оснащена 16 ГБ відеопам'яті типу GDDR7 з 128-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін даними та надійну роботу у актуальних програмах. З'єднання здійснюється за допомогою інтерфейсу PCI-E 5.0 x8, що є сумісним з новітніми материнськими платами та дає змогу скористатися перевагами сучасних розробок.
Графічний процесор, саме ця модель 5060 Ti, встановлює базовий рівень потужності відеоадаптера, впливаючи на швидкість рендерингу графіки та підтримку актуальних методів зображення. У геймінгу це проявляється у кращій чіткості текстур та стабільнішому показнику кадрів за секунду (FPS) навіть при середніх чи високих параметрах, що нівелює затримки та покращує враження від сесії.
16 ГБ відеопам'яті дають змогу комфортно оперувати значними обсягами графічних даних, що надзвичайно важливо при редагуванні відео високої чіткості чи розробці тривимірних моделей. У контексті ігор це трансформується у більш швидке завантаження текстур та їх триваліше збереження у пам'яті, що скорочує час очікування при переході на нові локації та мінімізує ривки.
Тип пам'яті GDDR7 гарантує суттєво більшу пропускну здатність стосовно попередніх версій, що прямо відбивається на швидкості обробки графічних відомостей. Це особливо помітно, коли працюєш із вимогливими іграми або софтом для 3D-моделювання, де потрібна миттєва передача великих порцій текстур і шейдерів.
Робоча частота пам'яті 28000 МГц визначає, наскільки оперативно відеокарта здатна опрацьовувати та пересилати відомості між графічним процесором та відеопам'яттю. У геймінгових розробках це особливо помітно на вищих графічних устах, де висока частота зменшує затримки під час завантаження текстур та збільшує плинність відображення кадрів.
Цей вибір буде доречним для тих, хто прагне до збалансованого відеопристрою для ігрового процесу та фахової роботи з графікою, де ключовими є швидкість та місткість пам'яті.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.