Відеокарта ASUS RTX 5060 Ti 16GB PRIME OC Edition (PRIME-RTX5060TI-O16G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2647 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 304х120х50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 304 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387994054 |
Відеокарта ASUS RTX 5060 Ti 16GB PRIME OC Edition (PRIME-RTX5060TI-O16G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 250060NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250060NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS RTX 5060 Ti 16GB PRIME OC Edition створений для користувачів, яким потрібне потужне рішення для задоволення потреб геймінгу, роботи з візуальним контентом та відеоредагування. Він обладнаний шістнадцятьма гігабайтами пам'яті GDDR7 із 128-бітною шиною, що забезпечує швидкий обмін даними та зручність роботи з великими масивами інформації. Підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0 x8 гарантує сумісність із новітніми материнськими платами та високу пропускну здатність.
4608 ядер потокових процесорів у відеокарті відповідають за паралельну обробку графічних завдань, що безпосередньо впливає на швидкість рендерингу та обчислень у вимогливих 3D-сценах. У розважальних додатках це обертається на більш плавне зображення на високих налаштуваннях якості графіки, особливо у проєктах з великою кількістю дрібних деталей та візуальних ефектів.
Три охолоджувальні вентилятори у системі відеокарти забезпечують ефективне розсіювання тепла при значних навантаженнях, що є критично важливим під час тривалих ігрових сесій або обробки відеоматеріалів. Завдяки цьому температура графічного чіпа підтримується на оптимальному рівні, мінімізуючи ризик теплового уповільнення та зниження продуктивності.
Шістнадцять гігабайт відеопам'яті дозволяють комфортно оперувати з великими текстурами та складними тривимірними моделями без потреби частого звернення до оперативної пам'яті системи. Це особливо відчутно при редагуванні відео високої чіткості (4K і вище) або застосуванні софту для просторового моделювання, де великі обсяги даних обробляються без помітних затримок.
Пам'ять типу GDDR7 вирізняється вищою пропускною здатністю, ніж попередні покоління, що прямо позначиться на швидкості обміну текстурами та даними у відеокарті. Це особливо помітно при роботі з високою роздільною здатністю або завантаженими сценами, де необхідно оперативно обробляти значні обсяги інформації.
Тактова частота ядра у 2647 МГц встановлює, наскільки швидко графічний процесор проводить ключові обчислення, що безпосередньо відображається на потужності при використанні складних програм. В ігровому процесі це спричиняє швидший вивід кадрів, мінімізуючи затримки та забезпечуючи більшу плавність динамічних візуальних ефектів.
Ця відеокарта буде доречною для фахівців, що працюють із громіздкими тривимірними моделями, відео високої чіткості, або для геймерів, які бажають грати на граничних параметрах.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.