Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb StormX (NE51660018J9-165F) (GDDR5, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1660 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1785 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 450 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 168x122x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 11737 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 168 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA G-Sync, NVIDIA Highlights |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710636270536 |
Відеокарта Palit GTX 1660 6Gb StormX (NE51660018J9-165F) (GDDR5, 192 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 174575USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 174575USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Palit GTX 1660 6Gb StormX (NE51660018J9-165F) — це пристрій середнього сегменту, котрий личить для геймерів та користувачів, яким потрібна надійна віддача в актуальних проєктах та мультимедійних операціях. Відеопам’ять GDDR5 ємністю 6 ГБ сприяє зручному оперуванню з графікою, а 192-бітна шина даних та сумісність із PCI-E v3.0 забезпечують швидкий обмін даними з системою.
Ємність вбудованої пам'яті (6 ГБ GDDR5) визначає, яку кількість текстур, моделей та буферних даних здатна обробляти відеокарта паралельно, не залучаючи оперативну пам'ять основної системи. Це особливо значуще у новітніх іграх із високими параметрами роздільної здатності та деталізації, де браку потужності пам'яті викликає затримки та падіння FPS.
Наявність додаткового 8-пінового конектора живлення дає змогу відеокарті отримувати до 150 Вт енергії прямо з блока живлення, що є критичним для стабільності під час значних навантажень. Це забезпечує більший резерв потужності для підвищення частот (оверклокінгу) або тривалих ігрових сеансів, якщо порівнювати з моделями, що живляться виключно через слот PCI-E (максимум 75 Вт).
Роздільна здатність 7680x4320 свідчить про те, що відеоадаптер здатний відображати картинку у стандарті 8K, що у чотири рази перевищує 4K та у шістнадцять разів — Full HD.
Приблизно 120 Вт потужності вказують на обсяг електроенергії, яку задіює відеокарта під час функціонування, що напряму корелює із загальним споживанням комп'ютером. Для споживача це означає, що блок живлення має бути розрахований щонайменше на цю межу навантаження, інакше є ризик виникнення збоїв чи нестабільної роботи системи.
Дана модель буде оптимальною для геймерів та користувачів, які вимагають надійної роботи від системи у новітніх іграх та при роботі з графікою високої чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.