Відеокарта Palit RTX 2060 8Gb Super Dual (NE6206S018P2-1160A-1) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 2060 Super |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1650 МГц |
| Частота пам'яті: | 14000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2176 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 235x115x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Turing |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 13503 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 235 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 190 Вт |
| Текстурних блоків | 136 |
| Техпроцес | 12 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562242560 |
Відеокарта Palit RTX 2060 8Gb Super Dual (NE6206S018P2-1160A-1) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 122648USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 122648USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (11)
Саша Киореско
доброго дня, за додатковими обслуговуванням, заміною термопасти платити не потрібно? тестування проходять?
02.03.2026
Відповісти
Егор
Чи буде така відеокарта в наявності?
14.01.2026
Відповісти
Дмитро
Відеокарта у відмінному стані, прийшла із рідною коробкою. Місяц роботи, працює чудово. Більше 54 градусів не гріється. Але для цього потрібен потужний бп. У мене на 850 ватт, чифтек.
31.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Kolya
Чи міняєте термопасту при купівлі та на яку саме?
18.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відеокарти проходять обслуговування, включаючи заміну термопасти. Використовується термопаста MX-4.
21.10.2025
el_fuero
Крутая видуха, спасибо! Пришла в оригинальной коробке, в идеальном(на вид) состоянии. На максимальных на грузках не тестил и не собираюсь.. Я очень доволен!
08.12.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!Дякуємо за відгук!
10.12.2024
Відгуки (11)
Саша Киореско
доброго дня, за додатковими обслуговуванням, заміною термопасти платити не потрібно? тестування проходять?
02.03.2026
Відповісти
Егор
Чи буде така відеокарта в наявності?
14.01.2026
Відповісти
Дмитро
Відеокарта у відмінному стані, прийшла із рідною коробкою. Місяц роботи, працює чудово. Більше 54 градусів не гріється. Але для цього потрібен потужний бп. У мене на 850 ватт, чифтек.
31.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Kolya
Чи міняєте термопасту при купівлі та на яку саме?
18.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, відеокарти проходять обслуговування, включаючи заміну термопасти. Використовується термопаста MX-4.
21.10.2025
el_fuero
Крутая видуха, спасибо! Пришла в оригинальной коробке, в идеальном(на вид) состоянии. На максимальных на грузках не тестил и не собираюсь.. Я очень доволен!
08.12.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!Дякуємо за відгук!
10.12.2024