Відеокарта ASUS RTX 3060 12Gb Dual OC V2 LHR (DUAL-RTX3060-O12G-V2) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті: | 12 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1867 МГц |
| Частота пам'яті: | 15000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | ASUS Aura Sync |
| Габарити: | 200x123x38 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16618 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 200 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Івано-Франківськ |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 170 Вт |
| Текстурних блоків | 112 |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3 |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081309925 |
Відеокарта ASUS RTX 3060 12Gb Dual OC V2 LHR (DUAL-RTX3060-O12G-V2) (GDDR6, 192 bit, PCI-E v4.0)
Код товару: 124803NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 124803NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (10)
Микола
хороша відео карта не чому річи інколи коли відкриваю ютуб проблема з чорні піскелі так проблеми немає
08.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
08.03.2024
Олег Д.
цена №1 из официалов - потому брал тут. Уже сталкивался с некачественной гарантии ранее - беру только у оф. Сама видеокарта - обычная, ожидания не превзошла. Обычный середняк от асус. Но на пару лет хватит
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
12.09.2023
Никита
Очень хорошая видеокарта для своей стоимости, нету равных. Идеальна для гейминга, монтажа, фотошопа и т.п. данная видеокарта подходит для FullHD геймплея на ультрах, или на средних на 2к и на минималках в 4к (Для комфортного фпса) видеокарта не шумит, даже если выставить куллеры на максимум, не греется, красивый простой дизайн с маленьким логотипом со стороны. Маленькая компактненькая, подойдёт в любой корпус. Всё очень красиво упаковано. Употребляет совсем немного энергии, подойдёт даже для блока питания в 500 ватт, под эту видеокарту желательно брать процессор десятого поколения, он идеально раскроет эту видеокарту. 12 гигабайт виедопамяти никак не влияют в играх, они нужны для графических приложений. Если вам нужна видеокарта для высого фпса, опирайтесь не на кол-во видеопамяти, а на частоту ядер и памяти. Думаю кому-то этот отзыв был полезен.
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
30.08.2023
Богдан
Мені сподобалась карта. Брав для маленької збірки, температури в нормі
26.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
28.08.2023
Кирило
Отлічна відеокарта. Ігри тягне будь-які fhd. Середньо-високі та вище (залежить від гри). Спочатку було кілька синіх екранів, видно проблеми з драйверами. Зараз, за кілька місяців, все нормально.
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023
Відгуки (10)
Микола
хороша відео карта не чому річи інколи коли відкриваю ютуб проблема з чорні піскелі так проблеми немає
08.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
08.03.2024
Олег Д.
цена №1 из официалов - потому брал тут. Уже сталкивался с некачественной гарантии ранее - беру только у оф. Сама видеокарта - обычная, ожидания не превзошла. Обычный середняк от асус. Но на пару лет хватит
06.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
12.09.2023
Никита
Очень хорошая видеокарта для своей стоимости, нету равных. Идеальна для гейминга, монтажа, фотошопа и т.п. данная видеокарта подходит для FullHD геймплея на ультрах, или на средних на 2к и на минималках в 4к (Для комфортного фпса) видеокарта не шумит, даже если выставить куллеры на максимум, не греется, красивый простой дизайн с маленьким логотипом со стороны. Маленькая компактненькая, подойдёт в любой корпус. Всё очень красиво упаковано. Употребляет совсем немного энергии, подойдёт даже для блока питания в 500 ватт, под эту видеокарту желательно брать процессор десятого поколения, он идеально раскроет эту видеокарту. 12 гигабайт виедопамяти никак не влияют в играх, они нужны для графических приложений. Если вам нужна видеокарта для высого фпса, опирайтесь не на кол-во видеопамяти, а на частоту ядер и памяти. Думаю кому-то этот отзыв был полезен.
30.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
30.08.2023
Богдан
Мені сподобалась карта. Брав для маленької збірки, температури в нормі
26.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
28.08.2023
Кирило
Отлічна відеокарта. Ігри тягне будь-які fhd. Середньо-високі та вище (залежить від гри). Спочатку було кілька синіх екранів, видно проблеми з драйверами. Зараз, за кілька місяців, все нормально.
25.08.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
25.08.2023