Відеокарта Inno3D GTX 1060 6Gb (N106F-5SDN-N5GS) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Inno3D |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 6 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1708 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1280 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 400 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 2x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 220x98 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 1 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 9080 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 220 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Текстурних блоків | 80 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Inno3D GTX 1060 6Gb (N106F-5SDN-N5GS) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 112229USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 112229USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Егор
топовая видюха, всем советую
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Егор. Дякуємо Вам за відгук. Хай працює.
Відгуки (1)
Егор
топовая видюха, всем советую
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Егор. Дякуємо Вам за відгук. Хай працює.