Відеокарта ASUS GTX 1060 3Gb Dual OC (DUAL-GTX1060-O3G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1060 |
| Обсяг пам'яті: | 3 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin |
| Частота ядра: | 1569 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 1152 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 242x130x43 мм |
| Колір: | Білий |
| DirectX | 12 |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 8966 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 242 |
| Наявність в магазинах | Чернівці |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 120 Вт |
| Текстурних блоків | 72 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS GTX 1060 3Gb Dual OC (DUAL-GTX1060-O3G) (GDDR5, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100469USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100469USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Maks
Чи буде в комплекті коробра
01.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Уточніть будь-ласка у менеджера при замовленні.
02.10.2023
Максим
Доброго дня, дана відеокарта була в майнінзі ?
17.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
19.09.2023
Бойко Денис
А підкажіть будь ласка де можна переглянути свіжі тести даної відеокарти
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Бойко Денис. При покупці ми можемо запросити тести і для Вас їх відправлять.
Зоценко Дмитро Володимирович
Добрий день, хотілося б дізнатися чи залишилася заводська упаковка?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, для консультації по цьому питанню зв'яжіться з нашими менеджерами Дані для зв'язку є у розділі Контакти
29.07.2023
Відгуки (4)
Maks
Чи буде в комплекті коробра
01.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Уточніть будь-ласка у менеджера при замовленні.
02.10.2023
Максим
Доброго дня, дана відеокарта була в майнінзі ?
17.09.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
19.09.2023
Бойко Денис
А підкажіть будь ласка де можна переглянути свіжі тести даної відеокарти
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Бойко Денис. При покупці ми можемо запросити тести і для Вас їх відправлять.
Зоценко Дмитро Володимирович
Добрий день, хотілося б дізнатися чи залишилася заводська упаковка?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, для консультації по цьому питанню зв'яжіться з нашими менеджерами Дані для зв'язку є у розділі Контакти
29.07.2023