Відеокарта ASUS GT 1030 2Gb (GT1030-SL-2G-BRK) (GDDR5, 64 bit, PCI-E 3.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GT 1030 |
| Обсяг пам'яті: | 2 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 64 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 1228 МГц |
| Частота пам'яті: | 6008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 384 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 300 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | Немає |
| Спосіб охолодження: | Пасивний (Радіатор) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 173x69x40 мм |
| Колір: | Блакитний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 2208 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 173 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 2 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 30 Вт |
| Текстурних блоків | 24 |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4712900743333 |
Відеокарта ASUS GT 1030 2Gb (GT1030-SL-2G-BRK) (GDDR5, 64 bit, PCI-E 3.0 x16)
Код товару: 112409NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 112409NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS GT 1030 2Gb (GT1030-SL-2G-BRK) є вдалим вибором для нескладних графічних операцій та невибагливих комп'ютерних розваг. Вона має 2 ГБ відеопам'яті стандарту GDDR5 із розрядністю шини 64 біти, що гарантує прийнятну швидкість обробки візуальної інформації для комфортного перегляду відеоматеріалів високої чіткості, роботи з офісним ПЗ та невеликих медіа-завдань. Для комутації із системою задіюється інтерфейс PCI-E 3.0 x16, який підтримується більшістю актуальних материнських плат.
Наявність 2 ГБ пам'яті окреслює ліміт відеоінформації, яку графічний процесор може тимчасово зберігати для опрацювання. Це безпосередньо впливає на здатність пристрою справлятися з текстурами та окремими кадрами, особливо у відеоіграх та коли йдеться про відображення відеопотоку високої чіткості.
Відсутність потреби у додатковому живленні значно спрощує процес збирання комп'ютера та його подальше використання, оскільки енергія подається напряму через роз'єм PCI-E системної плати. Це зменшує вимоги до потужності блоку живлення та усуває потребу в під'єднанні додаткових конекторів, мінімізуючи кількість дротів усередині системного блоку.
Найвища роздільна здатність 4096x2160 свідчить про те, що графічний адаптер спроможний виводити картинку у форматі 4K UHD, що у чотири рази перевищує стандарт Full HD. Це актуально для тих, хто використовує монітори чи телевізори з великим екраном і прагне отримати різке, детальне зображення без будь-яких нечіткостей.
Показник споживання енергії у 30 Вт вказує на те, що відеокарта витрачає досить помірну кількість електрики під час функціонування, що є суттєвою перевагою для конфігурацій з обмеженою потужністю чи мініатюрних комп'ютерів. Це зменшує вимоги до блока живлення, що може позитивно позначитися на загальній надійності системи та знизити виділення тепла.
Даний відеоадаптер буде доречним для користувачів, яким потрібен бюджетний пристрій для рутинних операцій та нетребагливих ігор, з можливістю підключення екранів із підтримкою 4K.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.