Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8G WINDFORCE OC (GV-N5050WF2OC-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2587 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 199х116х40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 199 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356743 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8G WINDFORCE OC (GV-N5050WF2OC-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252310NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252310NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8G WINDFORCE OC (GV-N5050WF2OC-8GD) створена для споживачів, яким потрібна врівноважена потужність у відеоіграх та графічних завданнях. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 із 128-розрядною шиною, що гарантує швидкий обмін інформацією та приємний ігровий процес на помірних й високих параметрах. З’єднання через PCI-E v5.0 x16 забезпечує відповідність найсучаснішим материнським платам та стабільну пропускну здатність.
Два вентилятори на цій відеокарті сприяють більш продуктивному охолодженню, ніж в однокулерних версіях, що є ключовим під час тривалого геймінгу чи використання вимогливих графічних програм.
Набір мікросхем цієї моделі 5050 підтримує актуальні технології рейтрейсингу (трасування променів) та штучного інтелекту, що суттєво впливає на візуальну якість у проєктах та професійному ПЗ. Як результат, користувач бачить більш живі світлові ефекти й тіні, покращуючи загальне враження від картинки.
8 ГБ пам'яті дає змогу вмістити чималу кількість текстур та графічної інформації, що особливо відчутно під час використання актуальних ігор та софту для 3D-моделювання. Користувач може запускати програми з високою деталізацією без суттєвих пригальмувань чи потреби знижувати візуальну якість.
Робоча частота ядра у 2587 МГц встановлює темп, з яким відеокарта обробляє команди та виконує розрахунки. На практиці це обертається на швидше формування кадрів у забавах та динамічнішу обробку графіки у застосунках для відеоредагування чи 3D-моделювання.
Ця відеокарта гарно підійде геймерам та фахівцям з дизайну, котрі надають перевагу гармонії між потужністю та надійним тепловим режимом.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.