Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8G OC Low Profile (GV-N5050OC-8GL) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2587 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 182x69x36 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1 / 1x1.4 / |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 182 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331356736 |
Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8G OC Low Profile (GV-N5050OC-8GL) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252311NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252311NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte RTX 5050 8G OC Low Profile чудово пасує для систем малих габаритів, де надзвичайно важливе збереження місця, скажімо, у домашніх мультимедійних центрах або службових комп'ютерах. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 з 128-бітною шиною, що гарантує стабільний хід роботи як у сучасних ігрових проєктах, так і в графічних редакторах. Для з'єднання використовується роз'єм PCI-E v5.0 x16, який забезпечує високу пропускну спроможність та сумісність із новітніми материнськими платами.
Три охолоджувальні турбіни у системі відведення тепла сприяють ефективному розсіюванню нагріву навіть при значному навантаженні, що критично важливо під час тривалого використання додатків з високими графічними вимогами. Завдяки цьому, температура відеопроцесора утримується на оптимальному значенні, мінімізуючи ризик зниження частоти та даючи змогу стабільно досягати пікової потужності.
Графічний чіп цієї версії 5050 підтримує передові методики рендерингу, що особливо добре видно при користуванні іграми середньої складності чи програмами для монтажу відео. Завдяки своїй конструкції, він демонструє покращені показники швидкодії відносно минулих поколінь, що дозволяє оперативніше відображати складні сцени та візуальні ефекти.
Вісім гігабайт пам'яті у цій відеокарті надають відчутний резерв для більшості поточних ігор на середніх та високих параметрах, а також для графічного опрацювання у фаховому ПЗ. Під час рендерингу відео чи роботи з 3D-моделями такий обсяг відеобуфера дозволяє без втрати продуктивності тримати у собі великі текстури та заплутані сцени.
2587 МГц тактова частота процесора безпосередньо визначає швидкість опрацювання графічної інформації, що є ключовим при запуску ігрових додатків або програм з високим візуальним навантаженням. Більш висока робоча частота прискорює виконання розрахунків, скорочуючи час підвантаження локацій та покращуючи частоту кадрів.
Чудовий вибір для власників невеликих систем, яким необхідна значна графічна потужність без надмірного тепловиділення чи акустичного дискомфорту.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.