Відеокарта Gigabyte RTX 3090 24G Aorus XTREME (GV-N3090AORUS X-24GD) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3090 |
| Обсяг пам'яті: | 24 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 1860 МГц |
| Частота пам'яті: | 19500 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 10496 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 319x140x70 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 319 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Наявність в магазинах | Київ Васильківська |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 350 Вт |
| Технології: | NVIDIA Ansel, NVIDIA DLSS, NVIDIA FreeStyle, NVIDIA G-Sync, NVIDIA GPU Boost, NVIDIA Reflex, NVIDIA ShadowPlay |
| Техпроцес | 8 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331307660 |
Відеокарта Gigabyte RTX 3090 24G Aorus XTREME (GV-N3090AORUS X-24GD) (GDDR6X, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 124247USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 124247USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Ігорь
Підкажіть будь ласка, оплата частинами пумб на який термін можно взяти?
29.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день Натисніть кнопку Купити в кредит, заявиться додаткове меню, де Ви зможете побачити актуальні терміни по різним банкам в кредитування (оплата частинами, розстрочка). Також додати додаткову послугу
31.12.2025
Відгуки (1)
Ігорь
Підкажіть будь ласка, оплата частинами пумб на який термін можно взяти?
29.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день Натисніть кнопку Купити в кредит, заявиться додаткове меню, де Ви зможете побачити актуальні терміни по різним банкам в кредитування (оплата частинами, розстрочка). Також додати додаткову послугу
31.12.2025