Відеокарта Palit RTX 5070 Ti 16GB GamingPro-S OC (NE7507TS19T2-GB2031U) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Palit |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5070 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2482 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8960 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 332x127x50 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31326 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 332 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4710562245516 |
Відеокарта Palit RTX 5070 Ti 16GB GamingPro-S OC (NE7507TS19T2-GB2031U) (GDDR7, 256 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 253745NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 253745NEW
Гарантія: 24міс.
Гра Resident Evil Requiem у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Palit RTX 5070 Ti з 16 ГБ пам'яті у виконанні GamingPro-S OC буде доречним для тих, кому потрібна висока графічна потужність для сучасних ігор, створення 3D-об'єктів чи монтажу відеоматеріалів. Він оснащений 16 гігабайтами пам'яті стандарту GDDR7 та 256-бітною шиною, що забезпечує відмінну швидкість передачі даних та їх ефективну обробку. Підключення через шину PCI-E 5.0 x16 гарантує сумісність із актуальними моделями материнських плат та підтримує високошвидкісний обмін відомостями.
Наявність 8960 обчислювальних ядер (потокових процесорів) у цій відеокарті відповідає за паралельне опрацювання графічної інформації, що є критично важливим при рендерингу комплексних візуалізацій в іграх чи при роботі з тривимірною графікою. Чим більша кількість таких ядер, тим швидше пристрій здатний здійснювати одночасні розрахунки, що мінімізує пригальмування та покращує якість відображення.
Пам'ять місткістю 16 ГБ дозволяє графічному прискорювачу оперувати значними обсягами детальних текстур та різноманітних даних, що є особливо корисним при використанні високої роздільної здатності екрану або при роботі з вимогливими 3D-світами.
Частота роботи графічного ядра на рівні 2482 МГц визначає швидкість, з якою відеокарта виконує свої першочергові обчислювальні завдання, що напряму впливає на загальну продуктивність у графічних програмах. У межах ігрових застосунків це означає прискорену генерацію кадрів, що знижує затримки та робить зображення більш плавним, особливо у сценах з інтенсивними діями та великою кількістю елементів.
Окрема будова відеоплати означає, що вона монтується незалежно від центрального процесора, маючи власну систему терморегуляції та живлення. Це дає змогу досягти більшої потужності, аніж у вбудованих варіантах, особливо коли йдеться про запуск графічно насичених застосунків чи розваг.
Графічні процесори цієї серії славляться здатністю підтримувати технологію променів (ray tracing) у реальному часі, що суттєво підвищує реалістичність освітлення та тіней у новітніх іграх та графічних проєктах. Вони містять RT-ядра й тензорні блоки, які відповідають за апаратне прискорення графічної обробки та інтелектуальних завдань відповідно.
Цей вибір буде чудовим для шанувальників ігор та фахівців, які займаються тривимірною графікою чи редагуванням відео, де ключове значення мають швидкість і візуальна точність.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.