Відеокарта PNY RTX 2000 ADA 16GB LowProfile OEM (VCNRTX2000ADA-SB) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PNY |
| Форм-фактор: | Низькопрофільна |
| Графічний чип: | RTX 2000 ADA |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 2115 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2816 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 300 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 168x69 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ada Lovelace |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Довжина відеокарти, мм: | 168 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia Quadro RTX |
| Споживана потужність: | 70 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 3536403398941 |
Відеокарта PNY RTX 2000 ADA 16GB LowProfile OEM (VCNRTX2000ADA-SB) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 237389NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 237389NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер PNY RTX 2000 ADA 16GB LowProfile OEM — це вибір користувачів, яким потрібне компактне рішення з підтримкою актуальних графічних інновацій. Карта оснащена шістнадцятьма гігабайтами пам'яті GDDR6 та 128-бітною шиною, що гарантує стабільну віддачу при роботі з графікою та в невимогливих іграх. Низькопрофільний форм-фактор (LowProfile) ідеально пасує до невеликих корпусів, зокрема в офісних машинах чи домашніх мультимедійних центрах. Підключення здійснюється через інтерфейс PCI-E v4.
Наявність 16 ГБ відеопам'яті дає змогу плавно оперувати з об'ємними текстурами та комплексними сценами у сферах 3D-моделювання чи відеоредагування, де необхідне значне сховище для тимчасових даних. Коли відбувається маніпуляція відео у високій чіткості (наприклад, 4K), додаткова пам'ять мінімізує ймовірність уповільнень чи "зависань" через брак кеш-ресурсів.
Відсутність потреби у додатковому живленні означає, що відеокарта отримує енергію лише через роз'єм PCI Express, що обмежує її енергоспоживання на рівні десь 75 Ватт. Це є перевагою для мініатюрних чи офісних збірок, блоки живлення яких не мають спеціальних конекторів для відеокарт.
Роздільна здатність 7680x4320 відповідає формату 8K, що забезпечує показ надзвичайно деталізованої картинки з високою різкістю. На практиці це надзвичайно стане в нагоді фахівцям, що оперують великими дисплеями чи конфігураціями з кількома екранами, де критичне значення має найбільша кількість точок.
Потужність, що споживається, на рівні 70 Вт вказує на роботу відеокарти з помірними витратами енергії, що є важливим фактором для систем з обмеженим джерелом живлення чи малогабаритними корпусами. Це усуває необхідність у додатковому живленні, спрощуючи процес монтажу та зводячи до мінімуму ймовірність збоїв через брак енергії.
Чудовий вибір для тих, хто будує невелику систему без потреби у додаткових кабелях живлення, проте вимагає надійної продуктивності при роботі з графікою та відео у високій чіткості.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.