Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb SE Nitro+ (11304-01-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 6800 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2360 МГц |
| Частота пам'яті: | 16000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 310x135x54 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Big Navi (RDNA 2) |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 24194 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 310 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Текстурних блоків | 288 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106289901 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 6800 XT 16Gb SE Nitro+ (11304-01-20G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 116876USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 116876USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (4)
Олексій
Добрий день, що входить в комплект до карти? Чи тільки сама карта?
03.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, тільки карта
12.08.2024
Артем
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, в каком состоянии карточка, что идёт в комплект, какая память, и свестят ли дросселя?
30.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. В комплекті тільки карта, під час тестування, ніяких проблем помічено не було.
30.04.2024
Олександр
Доброго дня . Є два запитання : 1. Чому давно не було відновлених відеокарт , та чи з'являться вони найближчим часом? 2. Чи правда , що відеокарти AMD 6000 серії страждають на проблеми з GPU ? Бо передивившись деякі ремонтні канали склалось враження , що AMD не надійні і краще брати Nvidia 3000 серії . Хотілось би дізнатись ваш досвід та думку ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Олександр. У нас є широкий вибір від бюджетних до високопродуктивних відновлених відеокарт. На сьогоднішній день ми не зі штовхувались з проблемою GPU у відеокарт 6000 серії AMD. Ми можемо запропонувати Вам FR 30 серії.
Севрук Ілля Михайлович
Загалом я б не боявся брати цю карту. Якщо вы спитаєтесь у працівників компХ як її правильно обслужити не пошкодивши (зняття бекплейту, заміна термоінтерфейсу, термо прокладок), зробите їй даунвольт (що і 3080 потрібно робити обов'язково), то ви отримаєте за 16-17 тисяч карту, як 3080ti за 23-25 тисяч, тільки холоднішу і ще й у найкращому виконані, коли на цьому сайті, серед 3080 є лише дві EVGA та одна MSI Suprim, і це будуть тільки 3080 на 10 ГБ. Серед 3080ti хороших виконань тут немає нажаль. А карта дуже гаряча по пам'яті, і їй необхідне хороше охолодження та непогана компонентна база.
Але чого не відняти, у 3080/3080ti дуже надійні чіпи. Тут переконувати не буду. У вас всеодно буде 14 днів на повернення та 3 місяці гарантії. Також, як я розумію, карту можна перевірити у самому магазині.
18.05.2025
Відгуки (4)
Олексій
Добрий день, що входить в комплект до карти? Чи тільки сама карта?
03.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, тільки карта
12.08.2024
Артем
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, в каком состоянии карточка, что идёт в комплект, какая память, и свестят ли дросселя?
30.04.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. В комплекті тільки карта, під час тестування, ніяких проблем помічено не було.
30.04.2024
Олександр
Доброго дня . Є два запитання : 1. Чому давно не було відновлених відеокарт , та чи з'являться вони найближчим часом? 2. Чи правда , що відеокарти AMD 6000 серії страждають на проблеми з GPU ? Бо передивившись деякі ремонтні канали склалось враження , що AMD не надійні і краще брати Nvidia 3000 серії . Хотілось би дізнатись ваш досвід та думку ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, Олександр. У нас є широкий вибір від бюджетних до високопродуктивних відновлених відеокарт. На сьогоднішній день ми не зі штовхувались з проблемою GPU у відеокарт 6000 серії AMD. Ми можемо запропонувати Вам FR 30 серії.
Севрук Ілля Михайлович
Загалом я б не боявся брати цю карту. Якщо вы спитаєтесь у працівників компХ як її правильно обслужити не пошкодивши (зняття бекплейту, заміна термоінтерфейсу, термо прокладок), зробите їй даунвольт (що і 3080 потрібно робити обов'язково), то ви отримаєте за 16-17 тисяч карту, як 3080ti за 23-25 тисяч, тільки холоднішу і ще й у найкращому виконані, коли на цьому сайті, серед 3080 є лише дві EVGA та одна MSI Suprim, і це будуть тільки 3080 на 10 ГБ. Серед 3080ti хороших виконань тут немає нажаль. А карта дуже гаряча по пам'яті, і їй необхідне хороше охолодження та непогана компонентна база.
Але чого не відняти, у 3080/3080ti дуже надійні чіпи. Тут переконувати не буду. У вас всеодно буде 14 днів на повернення та 3 місяці гарантії. Також, як я розумію, карту можна перевірити у самому магазині.
18.05.2025