Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 GRE 16GB PULSE GAMING OC (11325-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7900 GRE |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2293 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 5120 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Габарити: | 320x129x55 мм |
| Колір: | Чорний |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Наявність в магазинах | Харків |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 6 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 260 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 3, AMD FidelityFX AMD Infinity Cache, AMD Radiance Display, AMD FreeSync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106295094 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 GRE 16GB PULSE GAMING OC (11325-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 245524FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 245524FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 7900 GRE 16GB PULSE GAMING OC створений для геймерів та тих, кому потрібна значна потужність у роботі з візуальними завданнями. Він містить 16 ГБ пам’яті GDDR6 з 256-бітною шиною, що гарантує оперативне опрацювання текстур та суттєвих масивів інформації. Зв'язок через інтерфейс PCI-E v4.0 x16 забезпечує сумісність із сучасними платами та швидку комунікацію з центральним процесором.
Наявність 16 ГБ пам'яті дає змогу утримувати великі текстури та комплексні моделі без потреби частого звернення до повільнішого оперативу системи, що мінімізує затримки під час рендерингу. Ефект особливо відчутний у великих ігрових світах чи при 3D-моделюванні, де відсутність лімітів у відеопам’яті зменшує ймовірність падіння FPS та появи візуальних дефектів.
Два коннектори живлення по 8 контактів гарантують стабільне та адекватне подання енергії до відеокарти під час пікових навантажень. Такий варіант організації живлення, на відміну від однороз'ємного, допомагає запобігти зниженням напруги, що є критичним для безперебійних тривалих ігрових сесій чи роботи з вимогливими графічними програмами.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про підтримку стандарту 8K, що у чотири рази більше, ніж 4K, та у шістнадцять разів — за Full HD. Такий ступінь деталізації є надзвичайно цінним при використанні великих моніторів або систем з кількома дисплеями, де критично важливо зберігати чіткість картинки навіть на найбільшій площі дисплея.
Рівень енергоспоживання у 260 Вт вказує на обсяг електроенергії, який залучає відеокарта під час функціонування, що прямо корелює з потребами до системи живлення та вимогами до охолодження системи. На практиці це означає, що для надійної експлуатації необхідний блок живлення потужністю не менше 600 Вт, враховуючи інші складові комп'ютера.
Цей відеоадаптер буде доречним як для геймерів, так і для фахівців, що оперують великими текстурами та тривимірними моделями, гарантуючи безперебійне відтворення графіки без падіння частоти кадрів.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.