Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT 16Gb NITRO+ GAMING OC (11330-01-20G) (11330-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7800 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 2565 МГц |
| Частота пам'яті: | 19500 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Sapphire TriXX |
| Габарити: | 320x135x62 мм |
| Колір: | Чорний |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 263 Вт |
| Технології: | AMD FreeSync, AMD FidelityFX, AMD Anti-Lag, AMD Smart Access Memory |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106294981 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT 16Gb NITRO+ GAMING OC (11330-01-20G) (11330-99-90G) (GDDR6, 256 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 246773FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 246773FR
Гарантія: 6міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Юрій
З-поміж доступних на сайті вирішив не шкодувати тисячі гривень і обрав цей варіант, і не жалкую. Прийшла з маленькою подряпиною, але враховуючи загальний стан (а він ідеальний в іншому) і що ціна рівня вторинного ринку, ба навіть там є дорожчі варіанти, покупкою цілком задоволений.
Карта тиха, холодна. Роботи не чути. Під повним навантаженням у 2к більше поки 65 градусів при відкритому стенді в теплій кімнаті я не бачив.
Суперське виконання, але найважче, що у мене було. Потрібно ставити підставку, бо корпус здебільшого металевий.
12.01.2026
Відповісти
Графічний адаптер Sapphire AMD Radeon RX 7800 XT 16Gb NITRO+ GAMING OC створений для геймерів та користувачів, яким важлива висока потужність у графічних завданнях. Карта має 16 ГБ пам'яті GDDR6 із 256-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін даними та надійну роботу як у новітніх іграх, так і в програмах для відеомонтажу. З'єднання здійснюється через порт PCI-E 4.
16 ГБ відеопам'яті суттєво впливають на здатність опрацьовувати об'ємні текстури та насичені сцени без пригальмовувань чи зменшення FPS. Це особливо помітно у сучасних проєктах з відкритим світом чи надзвичайною деталізацією, де менший запас пам'яті тягне за собою погіршення візуальної якості або частий підтяг даних.
Наявність двох 8-pin конекторів живлення забезпечує стабільне та необхідне енергозабезпечення відеокарти навіть експлуатуючись під значними навантаженнями. Порівняно із конфігураціями, що використовують один 8-pin, ця система стабілізатора витримує вищий струм, що є критичним для розгону або тривалих ігрових сесій з максимальним використанням потужності графічного процесора.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 дає змогу відображати картинку у форматі 8K, що суттєво поліпшує деталізацію порівняно зі стандартними 4K моніторами. Це критично важливо для фахівців, які оперують на великих дисплеях чи у конфігураціях з кількома екранами, де точність кожного елемента зображення є ключовою.
Заявлене енергоспоживання у 263 Вт сигналізує про обсяг енергії, який відеокарта використовує під час активного режиму. Для кінцевого користувача це означає потребу у забезпеченні відповідного запасу потужності блоку живлення, аби запобігти нестабільності системи або несподіваним вимкненням під час інтенсивних завдань.
Цей графічний пристрій буде чудовим вибором для геймерів, а також для фахівців, зайнятих обробкою ресурсоємної графіки та відеоматеріалів у надвисокій чіткості.
Відгуки (1)
Юрій
З-поміж доступних на сайті вирішив не шкодувати тисячі гривень і обрав цей варіант, і не жалкую. Прийшла з маленькою подряпиною, але враховуючи загальний стан (а він ідеальний в іншому) і що ціна рівня вторинного ринку, ба навіть там є дорожчі варіанти, покупкою цілком задоволений.
Карта тиха, холодна. Роботи не чути. Під повним навантаженням у 2к більше поки 65 градусів при відкритому стенді в теплій кімнаті я не бачив.
Суперське виконання, але найважче, що у мене було. Потрібно ставити підставку, бо корпус здебільшого металевий.
12.01.2026
Відповісти