Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound (RX9060XT 16G-L/OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | PowerColor |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 9060 XT |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 3310 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 330x120x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.2.1a |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 330 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 150 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4713436175957 |
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound (RX9060XT 16G-L/OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 253711NEW
Гарантія: 24міс.
Код товару: 253711NEW
Гарантія: 24міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта PowerColor AMD Radeon RX 9060 XT 16GB Hellhound створена для споживачів, яким потрібне потужне рішення як для сучасних відеоігор, так і для фахової графічної роботи. Дана модель має 16 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 128-бітну шину, що гарантує високу швидкість передачі даних та надійну роботу через інтерфейс PCI-E 5.0 x16. Це дає змогу очікувати на безперебійне відтворення відео високої чіткості, а також зручний рендеринг графіки й монтаж відеоматеріалів.
Шістнадцять гігабайт відеопам'яті спроможні вмістити значні масиви текстур, тривимірних об'єктів та буферів кадрів, мінімізуючи потребу в постійному зверненні до оперативної пам'яті системи, що суттєво зменшує латентність. В ігрових сценаріях це найбільш помітно на максимальних налаштуваннях графіки та у форматі 4K, де об'єм пам'яті прямо корелює з плинністю та візуальною якістю картинки.
Додатковий 8-піновий порт живлення гарантує стабільну подачу енергії до графічного адаптера при максимальних навантаженнях, що критично важливо під час тривалих ігрових сесій чи складних обчислювальних процесів. Порівняно з версіями, що отримують живлення виключно через слот PCIe, наявність окремого роз'єму допомагає попередити зниження швидкодії через дефіцит потужності.
Роздільна здатність 7680x4320 надає можливість відображати картинку у форматі 8K, що вчетверо багатше на пікселі, ніж 4K. Для кінцевого споживача це обіцяє надзвичайно чітке зображення навіть на великих екранах чи телевізорах, де не буде видно окремих точок (пікселів).
Показник споживаної потужності у 150 Вт відображає, скільки енергії забирає відеокарта під час навантаження, а також рівень виділення тепла. Для користувача це означає, що блок живлення системи має бути достатньо потужним і надійним для безперебійної роботи.
Ця конфігурація буде доречною для геймерів та фахівців, які оперують масивними графічними проєктами та вимагають стійкої віддачі продуктивності на максимальних параметрах. Значний запас відеопам’яті та сумісність з інтерфейсом PCI-E 5.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.