Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XTX 24Gb Nitro+ GAMING OC VAPOR-X (11322-01-40G) (11322-99-90G) (GDDR6, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Характеристики
| Стан товару | FR |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 7900 XTX |
| Обсяг пам'яті: | 24 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 384 bit |
| Додаткове живлення: | 3x8pin |
| Частота ядра: | 2680 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 6144 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 800 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 313x138x53 мм |
| Колір: | Сіро-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 3X (RDNA 3) |
| Версія DisplayPort | v.2.1 |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 31355 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 313 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 355 Вт |
| Технології: | AMD RDNA 3, AMD FidelityFX AMD Infinity Cache, AMD Radiance Display, AMD FreeSync |
| Техпроцес | 5 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4895106293632 |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XTX 24Gb Nitro+ GAMING OC VAPOR-X (11322-01-40G) (11322-99-90G) (GDDR6, 384 bit, PCI-E v4.0 x16) FR
Код товару: 229340FR
Гарантія: 6міс.
Код товару: 229340FR
Гарантія: 6міс.
Передзамовлення на офіційно відновлені відеокарти Sapphire
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для відеокарт FR
Оплата
Гарантія
Відгуки (3)
Михаил
После неудачных попыток найти RTX 4080 без дикого «писка дросселей» решил остановиться на этой карте. Приятно удивило качество исполнения — для AMD партнёрских моделей оно оказалось на очень высоком уровне. На мой взгляд, платы AIB у AMD по качеству компонентов заметно превосходят аналоги для Nvidia
21.09.2025
Відповісти
Олександр
Два тижні минуло після покупки, картою задоволений (за ці гроші). Холодна, при 80% обертів кулера тримає хотспот ~ 75 та пам'ять ~ 80°С макс значення за півтори години важкої гри.
З нюансів - чіп не гониться більше 2800 МГц - вилітає з помилкою драйвер таймаут. Пам'ять поки не розганяв.
В загальнлму все супер, рефаб дійсно заводський офіційний.
08.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
09.04.2025
Сергей
Искал вариант купить 7900 ХТ/ХТХ за вменяемые деньги. На олх было вариантов, но без гарантии вообще - не охота. А в моем городе ничего. наткнулся на этот вариант - в целом наиболее адекватный. Отправка день в день, по состоянию - соответствует словам менеджера "как новая". Отлично вписалась в мою, уже законченную сборочку)
14.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
14.05.2024
Графічна карта Sapphire AMD Radeon RX 7900 XTX 24Gb Nitro+ GAMING OC VAPOR-X розроблена для найвимогливіших геймерів, а також фахівців, які займаються графічним дизайном чи відеообробкою. Вона оснащена 24 гігабайтами пам'яті GDDR6 з 384-бітним інтерфейсом, що сприяє оперативній обробці чималих масивів даних. З'єднання через шину PCI-E 4.0 x16 гарантує значну пропускну здатність при використанні найновіших ігор та програм.
24 ГБ відеопам'яті дають змогу без проблем оперувати об'ємними текстурами в сучасних проєктах, особливо якщо задіяні високі налаштування графіки та роздільна здатність 4K або більша. У роботі з 3D-моделюванням чи відеомонтажем це означає меншу потребу звертатися до основної оперативної пам'яті системи, що прискорює рендеринг та зменшує затримки.
Три 8-контактні конектори додаткового живлення гарантують стабільну й адекватну подачу енергії до відеокарти навіть у пікові моменти навантаження. Це критично важливо під час тривалих ігрових сесій або інтенсивного рендерингу, коли потреба в енергії суттєво зростає.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 дає змогу відображати картинку у форматі 8K, що у чотири рази більше за 4K за числом пікселів. Це надзвичайно корисно, коли ви використовуєте монітори чи телевізори великого формату, де дрібні деталі стають краще помітними, а літери й ілюстрації зберігають різкість навіть на дуже великій панелі.
Енергоспоживання на рівні 355 Вт вказує на обсяг електроенергії, що його використовує відеокарта під час функціонування, особливо при максимальних навантаженнях. Це необхідно брати до уваги, коли обираєте блок живлення, щоб запобігти збоям у системі чи раптовим вимкненням у час ресурсомістких ігор чи процесів рендерингу.
Цей вибір буде вдалим для тих, хто обробляє значні обсяги графічних даних або прагне комфортно грати у 4K роздільній здатності та вище без затримок. Суттєвий обсяг відеопам'яті та достатній запас потужності гарантують надійність і високу швидкість навіть у режимі інтенсивної роботи.
Відгуки (3)
Михаил
После неудачных попыток найти RTX 4080 без дикого «писка дросселей» решил остановиться на этой карте. Приятно удивило качество исполнения — для AMD партнёрских моделей оно оказалось на очень высоком уровне. На мой взгляд, платы AIB у AMD по качеству компонентов заметно превосходят аналоги для Nvidia
21.09.2025
Відповісти
Олександр
Два тижні минуло після покупки, картою задоволений (за ці гроші). Холодна, при 80% обертів кулера тримає хотспот ~ 75 та пам'ять ~ 80°С макс значення за півтори години важкої гри.
З нюансів - чіп не гониться більше 2800 МГц - вилітає з помилкою драйвер таймаут. Пам'ять поки не розганяв.
В загальнлму все супер, рефаб дійсно заводський офіційний.
08.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
09.04.2025
Сергей
Искал вариант купить 7900 ХТ/ХТХ за вменяемые деньги. На олх было вариантов, но без гарантии вообще - не охота. А в моем городе ничего. наткнулся на этот вариант - в целом наиболее адекватный. Отправка день в день, по состоянию - соответствует словам менеджера "как новая". Отлично вписалась в мою, уже законченную сборочку)
14.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
14.05.2024