Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 7600 8GB Gaming OC (GV-R76GAMING OC-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | ATX |
| Графічний чип: | RX 7600 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2755 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2048 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 282x115x50 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Navi 3X (RDNA 3) |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1a |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 16615 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 282 |
| Зайнятих слотів: | 2.5 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 165 Вт |
| Техпроцес | 6 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331313425 |
Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 7600 8GB Gaming OC (GV-R76GAMING OC-8GD) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0 x8)
Код товару: 206887NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 206887NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Відеокарта Gigabyte AMD Radeon RX 7600 8GB Gaming OC годиться для геймерів та користувачів, яким потрібна надійна продуктивність у новітніх іграх та графічних додатках. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR6 із 128-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін даними та плавне функціонування на середніх та високих налаштуваннях. Завдяки інтерфейсу PCI-E 4.
Об'єм відеопам'яті у 8 ГБ окреслює, який обсяг текстур, моделей та даних може одночасно зберігатися для опрацювання графічним процесором.
Додатковий конектор живлення 1x8pin надає більш стабільне та потужне живлення відеокарті, аніж стандартний слот PCI-E. Це особливо значуще при тривалих ігрових сесіях або роботі з вимогливими програмами, коли навантаження на GPU зростає.
Максимальна роздільна здатність 7680x4320 означає, що відеокарта здатна виводити зображення у форматі 8K, що у чотири рази перевищує кількість пікселів 4K. Це дуже корисно при підключенні до сучасних дисплеїв або телезорів з надзвичайно високою чіткістю, де деталізація картинки стає відчутно кращою.
Струмоспоживання на рівні 165 Вт визначає, скільки електроенергії відеокарта залучає в робочому стані, що напряму впливає на енерговитратність системи загалом. Для користувача це означає, що блок живлення мусить бути достатньо потужним та рівномірним, аби забезпечити коректну роботу без збоїв.
Цей варіант відмінно підходить геймерам і творцям контенту, які цінують рівновагу між продуктивністю та ефективністю енергоспоживання.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.