Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 580 8Gb Special Edition METAL BLUE NITRO+ (11265-21) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 580 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1430 МГц |
| Частота пам'яті: | 8400 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | LED |
| Габарити: | 260x135x43 мм |
| Колір: | Блакитний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 260 |
| Наявність в магазинах | Полтава |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 185 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Технології: | AMD FreeSync2, AMD Radeon ReLive, AMD CrossFire, AMD XConnect, AMD LiquidVR |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 580 8Gb Special Edition METAL BLUE NITRO+ (11265-21) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 111426USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111426USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (21)
Саша
Добрий день карта не майнилась?Які перевірки проходить перед продажем?
02.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, перевіряються температури та механіка кулерів, повні тести, перед тим як попасти в продаж
05.12.2025
Вячеслав
Щоб повністю не оновлювати пк придбав в Trade-in цю карту замість старого Gtx750ti.
Карта Звір одним словом !
Рекомендую !
15.09.2025
Відповісти
Alex
Доброго дня, до материнки Asus p8b75-v підійде?
20.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так, підійде
22.08.2025
Иван
Есть в наличии? Требует ли дополнительного подключения, или просто вставить в материнку?
04.03.2025
Відповісти
Дмитро Воронін
Пришла на наступний день після замовлення.В ідеальному стані,все подобається.Велике дякую продавцям
09.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024
Відгуки (21)
Саша
Добрий день карта не майнилась?Які перевірки проходить перед продажем?
02.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, перевіряються температури та механіка кулерів, повні тести, перед тим як попасти в продаж
05.12.2025
Вячеслав
Щоб повністю не оновлювати пк придбав в Trade-in цю карту замість старого Gtx750ti.
Карта Звір одним словом !
Рекомендую !
15.09.2025
Відповісти
Alex
Доброго дня, до материнки Asus p8b75-v підійде?
20.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, так, підійде
22.08.2025
Иван
Есть в наличии? Требует ли дополнительного подключения, или просто вставить в материнку?
04.03.2025
Відповісти
Дмитро Воронін
Пришла на наступний день після замовлення.В ідеальному стані,все подобається.Велике дякую продавцям
09.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.10.2024