Відеокарта MSI AMD Radeon RX 580 8Gb Gaming X (Radeon RX 580 GAMING X 8G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 580 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1393 МГц |
| Частота пам'яті: | 8008 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 276x140x42 мм |
| Колір: | Чорно-червоний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 276 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 185 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Технології: | AMD FreeSync2, AMD Radeon ReLive, AMD CrossFire, AMD XConnect, AMD LiquidVR |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI AMD Radeon RX 580 8Gb Gaming X (Radeon RX 580 GAMING X 8G) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 102477USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 102477USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Олександр
Доброго дня а скільки додаткового живлення потрібно
22.04.2025
Відповісти
Даніїл
И так , отзыв спустя время. Видеокарта ещё держится , даже через 2 года активной роботы в моих руках .
08.02.2025
Відповісти
Евгений
Видеокарту доставили очень быстро. Получил на следующий день после заказа. Приехала в родной коробке с полной комплектацией, чему я был очень рад. Внешнее состояние карты тоже очень хорошее. В тестах и играх показывает отличные результаты. Спасибо большое! Покупкой очень доволен!
08.05.2024
Відповісти
Влад
Добрий день в відео карті замінені термо проклаткі і термопаста?
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, данна відеокарта повністю обслужена.
28.04.2024
Fима
Если видеокарта прийдет не рабочая или с дефектами вы деньги вернете?
09.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, звичайно.
11.03.2024
Відгуки (7)
Олександр
Доброго дня а скільки додаткового живлення потрібно
22.04.2025
Відповісти
Даніїл
И так , отзыв спустя время. Видеокарта ещё держится , даже через 2 года активной роботы в моих руках .
08.02.2025
Відповісти
Евгений
Видеокарту доставили очень быстро. Получил на следующий день после заказа. Приехала в родной коробке с полной комплектацией, чему я был очень рад. Внешнее состояние карты тоже очень хорошее. В тестах и играх показывает отличные результаты. Спасибо большое! Покупкой очень доволен!
08.05.2024
Відповісти
Влад
Добрий день в відео карті замінені термо проклаткі і термопаста?
13.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, данна відеокарта повністю обслужена.
28.04.2024
Fима
Если видеокарта прийдет не рабочая или с дефектами вы деньги вернете?
09.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, звичайно.
11.03.2024