Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 580 8Gb Pulse (11265-05) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Sapphire |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RX 580 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 256 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 1366 МГц |
| Частота пам'яті: | 8000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2304 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 230x125x40 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 6803 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 230 |
| Наявність в магазинах | Київ Херсонський |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | AMD/Radeon |
| Споживана потужність: | 185 Вт |
| Текстурних блоків | 128 |
| Технології: | AMD FreeSync2, AMD Radeon ReLive, AMD CrossFire, AMD XConnect, AMD LiquidVR |
| Техпроцес | 14 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Sapphire AMD Radeon RX 580 8Gb Pulse (11265-05) (GDDR5, 256 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 111090USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 111090USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (16)
Вадім
Доброго дня! Гарантія 3 місяця? І якщо докупить ще 6 місяців, то вийде 9 місяців? Дякую!
09.03.2025
Відповісти
Максим
Замовляв дану карту на сайті на заміну своїй манюні рх550, задоволений на всі 100%, прийшла повна комплектація(коробка, література, диск-це приємно коли купуєш б/у товар), візуально гарний стан на 4+ з 5, візуально замітні присутні всі прокладочки на чіпах памяті, мав змогу вже трошки потестити в іграх(в танках на ультрах в зв"язці з xeon 2670 v3+16 gb ddr4 показує не менше 80 кадрів), температура вище 73 градусів в тестах не було, та і взагалі, все супер, рекомендую, коштує своїх грошей)
29.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.12.2024
Євген
Ця відеокарта сумісна з процесором і7-4770?
28.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
04.12.2024
Настя
Чи буде вона сумісна з ryzen 5 3400g і чи підійде бп на 400w gamemax?
01.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
12.08.2024
Влад
Карточка надійшла в чудовому стані, все працює. 20 хв у Furmark - 75-77°C зі стандартними налаштуваннями кулерів. Якщо їх трохи підкорегувати - у Ghost Recon Breakpoint вище 65°C не підіймається на високих-ультрависоких налаштуваннях графіки. Жодних артефактів чи інших проблем наразі не виявив.
19.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за Ваш коментар
19.05.2024
Відгуки (16)
Вадім
Доброго дня! Гарантія 3 місяця? І якщо докупить ще 6 місяців, то вийде 9 місяців? Дякую!
09.03.2025
Відповісти
Максим
Замовляв дану карту на сайті на заміну своїй манюні рх550, задоволений на всі 100%, прийшла повна комплектація(коробка, література, диск-це приємно коли купуєш б/у товар), візуально гарний стан на 4+ з 5, візуально замітні присутні всі прокладочки на чіпах памяті, мав змогу вже трошки потестити в іграх(в танках на ультрах в зв"язці з xeon 2670 v3+16 gb ddr4 показує не менше 80 кадрів), температура вище 73 градусів в тестах не було, та і взагалі, все супер, рекомендую, коштує своїх грошей)
29.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.12.2024
Євген
Ця відеокарта сумісна з процесором і7-4770?
28.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
04.12.2024
Настя
Чи буде вона сумісна з ryzen 5 3400g і чи підійде бп на 400w gamemax?
01.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, так
12.08.2024
Влад
Карточка надійшла в чудовому стані, все працює. 20 хв у Furmark - 75-77°C зі стандартними налаштуваннями кулерів. Якщо їх трохи підкорегувати - у Ghost Recon Breakpoint вище 65°C не підіймається на високих-ультрависоких налаштуваннях графіки. Жодних артефактів чи інших проблем наразі не виявив.
19.05.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за Ваш коментар
19.05.2024