Відеокарта Nvidia GTX 1080Ti 11Gb Founders Edition (900-1G611-0050-000 G) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Nvidia |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1480 МГц |
| Частота пам'яті: | 11010 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 1 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 266x111x40 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| Довжина відеокарти, мм: | 266 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Nvidia GTX 1080Ti 11Gb Founders Edition (900-1G611-0050-000 G) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 204450USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 204450USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноДоставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
ігор
два роки таму ж тут купував,покищо не нарікаю але вже приглядаюсь до 3080-4080 гаряченька,шумнувата в повній нагрузці але продуктивна (в роботі)
13.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
14.02.2025
Valera Gundorov
Буде ще в наявності ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, точних дат поставок на жаль немає, як тільки товар буде в наявності - він з'явиться у нас на сайті.
03.11.2023
Відгуки (2)
ігор
два роки таму ж тут купував,покищо не нарікаю але вже приглядаюсь до 3080-4080 гаряченька,шумнувата в повній нагрузці але продуктивна (в роботі)
13.02.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
14.02.2025
Valera Gundorov
Буде ще в наявності ?
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, точних дат поставок на жаль немає, як тільки товар буде в наявності - він з'явиться у нас на сайті.
03.11.2023