Відеокарта Gigabyte GTX 1080Ti 11Gb Gaming OC (GV-N108TGAMING OC-11GD) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 1x6pin, 1x8pin |
| Частота ядра: | 1544 МГц |
| Частота пам'яті: | 11010 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 280x114x41 мм |
| Колір: | Білий |
| Довжина відеокарти, мм: | 280 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 300 Вт |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта Gigabyte GTX 1080Ti 11Gb Gaming OC (GV-N108TGAMING OC-11GD) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 100542USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100542USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (10)
Стас
Доброго дня а відеокарта є в наявності і робоча вона чи ні
25.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, повна працездатність
27.05.2025
Artem
Греется до 75 градусов для данной видеокарте это вроде норма все отлично но вентилятор издает странные звуки
26.01.2025
Відповісти
Георгій
Відеокарта б/у після застосування в роботі так іграх чи після майнінгу, в неї не має не яких артефактів и яка причина продажу?
04.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
05.12.2023
Артем
Добрий вечір є вона ще в наявності?
27.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, відеокарта є в наявності.
28.11.2023
Володимир
вопрос эта видеокарта новафя просто была на складе или как?
06.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
16.10.2023
Відгуки (10)
Стас
Доброго дня а відеокарта є в наявності і робоча вона чи ні
25.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, повна працездатність
27.05.2025
Artem
Греется до 75 градусов для данной видеокарте это вроде норма все отлично но вентилятор издает странные звуки
26.01.2025
Відповісти
Георгій
Відеокарта б/у після застосування в роботі так іграх чи після майнінгу, в неї не має не яких артефактів и яка причина продажу?
04.12.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
05.12.2023
Артем
Добрий вечір є вона ще в наявності?
27.11.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Так, відеокарта є в наявності.
28.11.2023
Володимир
вопрос эта видеокарта новафя просто была на складе или как?
06.10.2023
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня. Ми не можемо знати, що було з Б.В. відеокартами, адже вони попадають до нас за системою Trade-In, але всі відеокарти протестовані та з ними провелися профілактичні роботи, також на неї є гарантія.
16.10.2023