Відеокарта MSI GTX 1080Ti 11Gb Armor (GTX 1080 TI ARMOR 11G OC) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GTX 1080 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 11 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5X |
| Шина пам'яті: | 352 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1645 МГц |
| Частота пам'яті: | 11016 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3584 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 700 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v3.0 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 290x143x40 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 2 шт |
| HDMI | 2 шт |
| OpenGL | 4.5 |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 14215 бал(ів) |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Довжина відеокарти, мм: | 290 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 10 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 250 Вт |
| Текстурних блоків | 224 |
| Техпроцес | 16 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта MSI GTX 1080Ti 11Gb Armor (GTX 1080 TI ARMOR 11G OC) (GDDR5X, 352 bit, PCI-E v3.0) Б/в
Код товару: 100581USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 100581USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (2)
Олександр
Взяв собі таку, поки працює. Магазин раджу як альтернативу olx
28.04.2025
Відповісти
Александр Максименко
Добрый день, подскажите, какая рабочая температура у этой карточки?
31.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповідь
31.03.2025
Відгуки (2)
Олександр
Взяв собі таку, поки працює. Магазин раджу як альтернативу olx
28.04.2025
Відповісти
Александр Максименко
Добрый день, подскажите, какая рабочая температура у этой карточки?
31.03.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповідь
31.03.2025