Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC (RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 16 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x16pin |
| Частота ядра: | 2662 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4608 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x8 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Наявне |
| Габарити: | 300x125x44 мм |
| Колір: | Чорний |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 300 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 180 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377335737 |
Відеокарта MSI RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC (RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x8)
Код товару: 249997NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 249997NEW
Гарантія: 36міс.
Гра 007 First Light у подарунок з акційними GeForce RTX 50 серії
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
MSI RTX 5060 Ti 16G GAMING TRIO OC – це відеокарта, розроблена для користувачів, яким потрібна надійна потужність у геймінгу та професійному софті. Вона має 16 ГБ відеопам'яті GDDR7 із 128-розрядною шиною, що гарантує оперативний обмін даними та плавне опрацювання високоякісної графіки. Сумісність із PCI-E 5.0 x8 дає змогу інтегрувати карту в останні моделі материнських плат, забезпечуючи максимальну пропускну здатність.
4608 ядер процесора відеокарти відповідають за паралельне опрацювання графічних завдань, що є ключовим для комплексних ігрових світів та 3D-моделювання. Більша кількість цих ядер прискорює формування кожного кадру, мінімізуючи затримки та покращуючи плинність картинки на максимальних графічних налаштуваннях.
4608 універсальних процесорів у графічному ядрі забезпечують одночасне виконання величезного обсягу обчислень, що є життєво важливим для рендерингу деталізованих тривимірних просторів та візуальних ефектів.
16 ГБ сукупної пам'яті дають змогу розміщувати великі масиви текстур та інформації, що є особливо корисним при використанні ігор із високою деталізацією або специфічних графічних пакетів. Це допомагає усунути необхідність частих звернень до повільнішої оперативної пам'яті системи, таким чином зменшуючи затримки та збільшуючи загальну швидкодію виведення зображення.
Пам'ять стандарту GDDR7 гарантує вищий темп обміну даними порівняно з минулими версіями, що прямо позначається на швидкості завантаження текстурних масивів та опрацювання візуальних ефектів. На практиці це означає, що насичені ігрові сцени з великим обсягом деталізації відтворюються динамічніше й чистіше, без ривків чи графічних спотворень.
Номінальна частота ядра 2662 МГц задає темп, з яким графічний чип здійснює обчислювальні операції. У реальних сценаріях це впливає на швидкість формування кадрів у відеоіграх та графічних програмах. При високій частоті ядра кадри створюються швидше, що мінімізує затримки та покращує плинність демонстрації динамічних об'єктів.
Ця відеокарта чудово підійде для геймерів і фахівців, котрі працюють із вимогливою графікою та просторовим моделюванням, гарантуючи стабільний рендеринг навіть за максимальних параметрів.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.