Відеокарта MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC (RTX 5050 8G VENTUS 2X OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5050 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2617 МГц |
| Частота пам'яті: | 20000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 2560 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 197х120х41 мм |
| Колір: | Чорно-сріблястий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 197 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 130 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377380003 |
Відеокарта MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC (RTX 5050 8G VENTUS 2X OC) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 252316NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 252316NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Инкогнито
Пока есть 3060 - берите 3060
13.08.2025
Відповісти
Модель відеокарти MSI RTX 5050 8G VENTUS 2X OC створена для тих, кому потрібна врівноважена потужність у віртуальних розвагах та графічних завданнях. Вона містить 8 ГБ пам'яті типу GDDR6 та 128-бітну шину, що забезпечує сталу швидкість обробки даних. З'єднання з материнською платою реалізовано через роз'єм PCI-E v5.0 x16, що гарантує сумісність із новими комп'ютерами.
Оснащення двома вентиляторами у системі охолодження відеокарти дає змогу краще відводити тепло під час тривалих ігрових сеансів чи роботи у графічних редакторах. Завдяки цьому температура графічного процесора (GPU) утримується на потрібному рівні, зменшуючи ймовірність перегріву та, як наслідок, ефекту тротлінгу — падіння потужності через високу температуру.
Графічний ядро цієї модифікації 5050 пропонує адекватний рівень потужності для сучасних ігор на середніх та високих параметрах, а також для завдань 3D-моделювання чи відеоредагування. Завдяки застосованій архітектурі, що підтримує відстеження променів у реальному часі, користувачам доступна поліпшена візуальна якість із правдоподібнішим (реалістичнішим) світлом та тінями.
Розмір відеопам'яті у 8 ГБ дає можливість відеокарті зберігати великий обсяг текстур та інформації, що напряму впливає на швидкість завантаження ігрових локацій та рівень деталізації графіки. У новітніх іграх це дає змогу застосовувати високі параметри якості без відчутних просідань чи затримок через обмеження відеопам'яті.
Тактова частота чипа у 2617 МГц визначає темп, з яким графічний прискорювач виконує розрахунки, що прямо пропорційно впливає на віддачу у вимогливих програмах та іграх. Більш висока частота забезпечує швидшу обробку кадрів, що особливо помітно при запуску сучасних відеоігор із великою кількістю візуальних ефектів та деталізацією.
Ця модель буде доречною для геймерів та фахівців зі створення контенту, які прагнуть знайти оптимальне співвідношення потужності й ефективності охолодження без надмірного рівня шуму.
Відгуки (1)
Инкогнито
Пока есть 3060 - берите 3060
13.08.2025
Відповісти