Відеокарта Gigabyte RTX 3080 10Gb Gaming OC (GV-N3080GAMING OC-10GD) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Характеристики
| Стан товару | Б/в |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | Gigabyte |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 3080 |
| Обсяг пам'яті: | 10 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6X |
| Шина пам'яті: | 320 bit |
| Додаткове живлення: | 2x8pin |
| Частота ядра: | 1710 МГц |
| Частота пам'яті: | 19000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 8704 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 750 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 3 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Gigabyte RGB Fusion 2.0 |
| Габарити: | 320x129x55 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Ampere |
| Версія DisplayPort | v.1.4a |
| Версія HDMI | v.2.1 |
| Довжина відеокарти, мм: | 320 |
| Зайнятих слотів: | 4 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 320 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS, NVIDIA G-Sync |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331307530 |
Відеокарта Gigabyte RTX 3080 10Gb Gaming OC (GV-N3080GAMING OC-10GD) (GDDR6X, 320 bit, PCI-E v4.0 x16) Б/в
Код товару: 117089USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 117089USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (5)
Павел
Видеокарту брал на подарок - доехала быстро. Плюсую.
Состояние визуально хорошее - но у меня коробки не было - пришлось выкручится(
По тестам поглядит именник уже
18.03.2024
Відповісти
Владимир
Менеджеры просили поделится отзывом о товаре - я делюсь)
Сервисом доволен - спасибо что помогли проверить
Видик в отличном внешнем - и, визуально, внутреннем состоянии. Светил фонариком - пыли не увидел. Царапин нет, были микросколы - но их только если сильно внимательно осматривать - можно найти на беклпейте. Гоняли минут 30 ее в магазине
16.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
29.03.2024
Владислав
Видеокарту получил с коробкой, хотя менеджер предупреждал что ее вероятно не будет. Похоже повезло, температуры прилагаю - прокладки на карте не родные - менялись - что хорошо. По внешке - 5/5, думал что будет прям сильно хуже.
08.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
08.03.2024
Алексей Н.
Порадовала качеством - не смотря на то что бу. Выглядит идеально. Однако родной коробки не было.
Не свестит, температуры в норме
06.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
07.03.2024
Дорошенко
Здоровенная и отличная видеокарта. Бэкплейт хороший, что таким и защищаться на улице можно.
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
03.03.2024
Відгуки (5)
Павел
Видеокарту брал на подарок - доехала быстро. Плюсую.
Состояние визуально хорошее - но у меня коробки не было - пришлось выкручится(
По тестам поглядит именник уже
18.03.2024
Відповісти
Владимир
Менеджеры просили поделится отзывом о товаре - я делюсь)
Сервисом доволен - спасибо что помогли проверить
Видик в отличном внешнем - и, визуально, внутреннем состоянии. Светил фонариком - пыли не увидел. Царапин нет, были микросколы - но их только если сильно внимательно осматривать - можно найти на беклпейте. Гоняли минут 30 ее в магазине
16.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
29.03.2024
Владислав
Видеокарту получил с коробкой, хотя менеджер предупреждал что ее вероятно не будет. Похоже повезло, температуры прилагаю - прокладки на карте не родные - менялись - что хорошо. По внешке - 5/5, думал что будет прям сильно хуже.
08.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
08.03.2024
Алексей Н.
Порадовала качеством - не смотря на то что бу. Выглядит идеально. Однако родной коробки не было.
Не свестит, температуры в норме
06.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, щиро дякуємо за Ваш відгук, дуже приємно, що Ви вирішили обрати саме нас, будемо раді побачити Вас знову в нашому магазині.
07.03.2024
Дорошенко
Здоровенная и отличная видеокарта. Бэкплейт хороший, что таким и защищаться на улице можно.
03.03.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, дякуємо за позитивний відгук, дуже раді що Вам сподобалося, будемо раді бачити Вас наступного разу, звертайтесь.
03.03.2024