Відеокарта Gigabyte GTX 1660 6Gb Super OC (GV-N166SOC-6GD) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Характеристики
| Тип товару | Відеокарта |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Шина пам'яті: | 192 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| К-сть потокових процесорів: | 1408 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 225.65x122x40.5 мм |
| Колір: | Чорний |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія DisplayPort | v.1.4 |
| Версія HDMI | v.2.0b |
| Видеокарты.Результати бенчмарка | 12677 бал(ів) |
| Довжина відеокарти, мм: | 225.65 |
| Макс. моніторів, що підключаються | 3 |
| Підтримка VR | Так |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 140 Вт |
| Текстурних блоків | 88 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719331305888 |
Відеокарта Gigabyte GTX 1660 6Gb Super OC (GV-N166SOC-6GD) (GDDR6, 192 bit, PCI-E 3.0 x16) Б/в
Код товару: 112982USED
Гарантія: 3міс.
Код товару: 112982USED
Гарантія: 3міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Розширення гарантії
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (18)
Давид Степанян
Добрий вечір, чи підійде до БП VINGA 500W PSU-500-12 Материнка HDMI PRO H610M-E DDR4
20.12.2025
Відповісти
Серій
Prologix 500 w apfc bulk, а для цього блока живлення підійде
10.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді на питання
16.05.2025
Єгор
Чудова відеокарта, під час активної роботи 70° навіть не бачив.Все чудово, про стан б/у говорить тільки 2 подряпини на пластику, а так наче нова.
06.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
12.08.2024
Назар
Доброго дня, я б хотів задати декілька запитань. Чи обслуговувалась відеокарта, проходила вона якісь тести і яка буде комплектація?
28.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться з нами будь яким доступним для Вас способом, ми зможемо надати усю інформацію. Інформація для зв'язку у розділі Контакти на сайті.
30.07.2024
Богдан
Добрий день на блок 500 ват підійде
30.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, це залежить від багатьох факторів. Який саме блок живлення встановлений у Вас?
01.07.2024
Відгуки (18)
Давид Степанян
Добрий вечір, чи підійде до БП VINGA 500W PSU-500-12 Материнка HDMI PRO H610M-E DDR4
20.12.2025
Відповісти
Серій
Prologix 500 w apfc bulk, а для цього блока живлення підійде
10.05.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зробіть замовлення, менеджер надасть відповіді на питання
16.05.2025
Єгор
Чудова відеокарта, під час активної роботи 70° навіть не бачив.Все чудово, про стан б/у говорить тільки 2 подряпини на пластику, а так наче нова.
06.08.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
12.08.2024
Назар
Доброго дня, я б хотів задати декілька запитань. Чи обслуговувалась відеокарта, проходила вона якісь тести і яка буде комплектація?
28.07.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, зв'яжіться з нами будь яким доступним для Вас способом, ми зможемо надати усю інформацію. Інформація для зв'язку у розділі Контакти на сайті.
30.07.2024
Богдан
Добрий день на блок 500 ват підійде
30.06.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Доброго дня, це залежить від багатьох факторів. Який саме блок живлення встановлений у Вас?
01.07.2024