Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB Dual OC Edition (DUAL-RTX5060-O8G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2565 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 228х123х50 мм |
| Колір: | Чорно-білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Довжина відеокарти, мм: | 228 |
| Зайнятих слотів: | 3 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Відеокарта ASUS RTX 5060 8GB Dual OC Edition (DUAL-RTX5060-O8G) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250050NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250050NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Артем
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи запуститься дана відеокарта з наступним залізом?
Процесор: Intel core i5-4670K.
Мат. плата: MSI Z87-G45.
БЖ: be quiet! System Power 11 750W (BP012EU).
23.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, процесора не вистачить для карти, краще перезібрати на новий сокет
24.12.2025
Графічна карта ASUS RTX 5060 8GB Dual OC Edition чудово пасує для користувачів, яким потрібна врівноважена потужність в ігрових застосунках та графічних роботах. Вона має 8 ГБ пам'яті GDDR7 з 128-бітною шиною, що гарантує швидкий обмін інформацією. Сумісність із сучасними материнськими платами та високу пропускну здатність забезпечує підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0 x16.
3840 потокових процесорів у цій відеокарті відповідають за одночасну обробку графічних даних, що безпосередньо відбивається на швидкості рендерингу та потужності у складних візуальних задачах. В іграх це виражається у більш плавному зображенні на високих налаштуваннях графіки, особливо у сценах, насичених об'єктами та ефектами.
Наявність двох вентиляторів у системі охолодження сприяє ефективнішому утриманню оптимальної температури відеокарти під час максимального завантаження. Кожен вентилятор працює над росіюванням тепла, що виникає під час активної графічної обробки, зменшуючи ймовірність перегріву.
Графічний процесор цієї моделі 5060 створений на архітектурі, що підтримує найновіші технології трасування променів та штучного інтелекту, що прямо впливає на візуальну якість у іграх та професійних програмах. На практиці це означає більш правдоподібне освітлення, тіні та віддзеркалення без суттєвого зниження продуктивності.
Об’єм пам'яті на рівні 8 ГБ дає змогу зберігати достатньо текстурних даних, необхідних для сучасних графічно насичених ігор та програм. Це стає особливо відчутним під час роботи з проєктами у високій роздільній здатності чи з великою деталізацією, адже менший обсяг пам'яті змушує систему підтягувати дані з повільнішого пристрою зберігання, спричиняючи затримки.
Тактова частота ядра 2565 МГц встановлює швидкість виконання обчислень графічним процесором, що прямо корелює із загальною потужністю відеокарти. Висока частота ядра сприяє швидшому оновленню кадрів у відеоіграх, мінімізуючи відставання та забезпечуючи більш плинне зображення, особливо у сценах з активною дією.
Дана модель стане чудовим вибором для геймерів та фахівців, які надають перевагу гармонії між високою продуктивністю та ефективністю тепловідведення. Завдяки 8 ГБ пам'яті та значній частоті ядра, відеокарта гарантує плавне відображення графіки навіть під час високого навантаження.
Відгуки (1)
Артем
Добрий день! Підкажіть, будь ласка, чи запуститься дана відеокарта з наступним залізом?
Процесор: Intel core i5-4670K.
Мат. плата: MSI Z87-G45.
БЖ: be quiet! System Power 11 750W (BP012EU).
23.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, процесора не вистачить для карти, краще перезібрати на новий сокет
24.12.2025