Відеокарта MSI RTX 5060 8G VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | MSI |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR7 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2535 МГц |
| Частота пам'яті: | 28000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 3840 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 550 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v5.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 227х127х41 мм |
| Колір: | Чорно-білий |
| DirectX | 12 Ultimate |
| DisplayPort | 3 шт |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Архітектура | Blackwell |
| Версія DisplayPort | v.2.1b |
| Версія HDMI | v.2.1b |
| Гарантія, міс. | 36 |
| Довжина відеокарти, мм: | 197 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 145 Вт |
| Техпроцес | 4 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377344272 |
Відеокарта MSI RTX 5060 8G VENTUS 2X OC (RTX 5060 8G VENTUS 2X OC) (GDDR7, 128 bit, PCI-E v5.0 x16)
Код товару: 250086NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 250086NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (10)
Тарас
в цінник 14тис - це скарб)
хотів саме нову з гарантією карту під фулхд
(хоч у деяких іграх впритик в 8гб)
нарешті посмакував сталкер2 в хороший фпс
30.01.2026
Відповісти
Владислав
За свої кошти карточка супер! Найприємніе відношення ціна-якість. Для FullHD підходить ідеально. При цьому дуже компактна та тиха, споживає мало. Покупкою задоволений.
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Данило
Чудова відеокарта для full hd, сильно не гріється.
11.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
11.10.2025
Олександр
Якісна карта за цю ціну. Не шумна, чутно тільки на повних обертах.
01.08.2025
Відповісти
Василий
Скажите пожалуйста, потянет ли эту карту Xeon e5 2666 v3 ?
01.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, краще розглянути 30-ту серію. Зробіть замовлення, менеджер надасть більш розширення відповідь
04.08.2025
Відеокарта MSI RTX 5060 8G VENTUS 2X OC створена для користувачів, яким потрібен стабільний варіант для геймінгу, роботи з візуальним контентом та мультимедійними задачами. Вона обладнана 8 ГБ оперативної пам'яті GDDR7 через 128-бітну шину, що забезпечує незмінну швидкість маніпуляцій з даними. Підтримка інтерфейсу PCI-E 5.0 x16 гарантує сполучуваність із новітніми материнськими платами та високий рівень пропускної здатності.
3840 ядер обробки у відеокарті визначають її спроможність одночасно виконувати значну кількість паралельних розрахунків, що критично важливо у відеоіграх з високою промальовкою та складними візуальними ефектами. На практиці це обертається на підвищену швидкодію при відтворенні актуальних тривимірних світів, де одночасно обробляється безліч елементів та текстур.
Два вентилятори, інтегровані в систему охолодження, сприяють більш якісному відведенню тепла, яке генерується під час сильних навантажень. Скажімо, під час тривалих геймерських сесій або рендерингу графіки, робоча температура графічного процесора утримується у безпечних межах, що допомагає уникнути теплового обмеження (тротлінгу) та зниження потужності.
Графічний процесор цієї моделі 5060 надає збалансовану потужність у сучасних іграх та професійних утилітах завдяки оптимізованій архітектурі для технологій трасування променів та застосувань штучного інтелекту.
8 ГБ відеопам'яті надають достатньо місця для розміщення текстур, буферів кадрів й інших графічних даних при роботі з вимогливими програмами чи іграми. На практиці це унеможливлює помітні просідання кадрів через брак пам'яті навіть при запуску новітніх ігор на максимальних налаштуваннях деталізації.
Ядро з частотою 2535 МГц окреслює швидкість, з якою графічний процесор здійснює обчислення. Більш висока частота сприяє пришвидшенню обробки графічної інформації, що особливо відчутно у швидкісних іграх з великою кількістю візуальних ефектів та інтенсивною зміною зображення.
Дана відеокарта буде гарним вибором для геймерів та фахівців, зайнятих графічним дизайном, яким необхідні надійність продуктивності та відсутність "заїкань" у сучасному ігровому середовищі та програмному забезпеченні.
Відгуки (10)
Тарас
в цінник 14тис - це скарб)
хотів саме нову з гарантією карту під фулхд
(хоч у деяких іграх впритик в 8гб)
нарешті посмакував сталкер2 в хороший фпс
30.01.2026
Відповісти
Владислав
За свої кошти карточка супер! Найприємніе відношення ціна-якість. Для FullHD підходить ідеально. При цьому дуже компактна та тиха, споживає мало. Покупкою задоволений.
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Данило
Чудова відеокарта для full hd, сильно не гріється.
11.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
11.10.2025
Олександр
Якісна карта за цю ціну. Не шумна, чутно тільки на повних обертах.
01.08.2025
Відповісти
Василий
Скажите пожалуйста, потянет ли эту карту Xeon e5 2666 v3 ?
01.08.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Добрий день, краще розглянути 30-ту серію. Зробіть замовлення, менеджер надасть більш розширення відповідь
04.08.2025