Відеокарта ASUS RTX 4060 Ti 8GB DUAL OC EVO (DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | RTX 4060 Ti |
| Обсяг пам'яті: | 8 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR6 |
| Шина пам'яті: | 128 bit |
| Додаткове живлення: | 1x8pin |
| Частота ядра: | 2595 МГц |
| Частота пам'яті: | 18000 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 4352 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 650 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 7680x4320 |
| Інтерфейс: | PCI-E v4.0 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | 2 шт. |
| Спосіб охолодження: | Активний (кулер) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 227x123x50 мм |
| Колір: | Чорно-сірий |
| Довжина відеокарти, мм: | 227 |
| Зайнятих слотів: | 2 |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia RTX |
| Споживана потужність: | 160 Вт |
| Технології: | NVIDIA DLSS 3 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711387459232 |
Відеокарта ASUS RTX 4060 Ti 8GB DUAL OC EVO (DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO) (GDDR6, 128 bit, PCI-E v4.0)
Код товару: 230854NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 230854NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS RTX 4060 Ti 8GB DUAL OC EVO є вдалим рішенням для споживачів, яким потрібна продуктивність початково-середнього сегменту для актуальних ігор та професійних застосувань. Карта обладнана 8 ГБ пам'яті GDDR6 із 128-розрядною шиною, що гарантує оперативний обмін інформацією та надійне функціонування у форматі Full HD та більших роздільностях. При роботі з графічними редакторами чи 3D-моделюванням ця версія показує гідну швидкість завдяки сумісності з PCI-E 4.0.
Обсяг графічної пам'яті у 8 ГБ окреслює ту кількість візуальних даних, яка може бути зберігана для подальшої обробки, що є критичним при використанні текстур високої якості або багатошарових тривимірних сцен. У новітніх відеоіграх це допомагає запобігти збоям та перериванням кадру, спричиненим дефіцитом пам'яті, підтримуючи плавність показника FPS.
Наявність додаткового роз'єму живлення типу 1x8pin дає можливість подавати стабільне й адекватне живлення до відеокарти під час пікових навантажень, що необхідно для збереження робочих характеристик під час тривалих ігрових сесій чи вимогливих графічних операцій.
Найвища роздільна здатність 7680x4320 свідчить про здатність відеокарти відтворювати зображення формату 8K, що у чотири рази перевищує 4K та у шістнадцять разів — Full HD. Це суттєво для тих, хто користується великими дисплеями або професійними моніторами з високою деталізацією, як-от при відеоредакції чи цифровій фотозйомці.
Примусове охолодження з використанням кулера гарантує ефективне тепловідведення від графічного чіпа навіть при значному завантаженні. Завдяки наявності вентилятора температура утримується в допустимих робочих межах, що зменшує ймовірність тротлінгу — падіння потужності через надмірне нагрівання.
Ця відеокарта буде доречною як для геймерів, так і для фахівців, зайнятих графічною роботою, яким потрібна надійна потужність при роздільній здатності Full HD та вище.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.