Відеокарта ASUS GT 730 2Gb (GT730-SL-2GD5-BRK) (GDDR5, 64 bit, PCI-E 3.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Низькопрофільна |
| Графічний чип: | GT 730 |
| Обсяг пам'яті: | 2 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 64 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 902 МГц |
| Частота пам'яті: | 5010 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 384 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 300 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | 1x DVI |
| Виходи VGA: | 1x VGA |
| К-сть вентиляторів: | Немає |
| Спосіб охолодження: | Пасивний (Радіатор) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 165x69x39 мм |
| Колір: | Блакитний |
| DirectX | 11.2 |
| HDMI | 1 шт |
| OpenGL | 4.3 |
| Довжина відеокарти, мм: | 165 |
| Зайнятих слотів: | 1 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 2 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 30 Вт |
| Текстурних блоків | 16 |
| Техпроцес | 28 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4716659990390 |
Відеокарта ASUS GT 730 2Gb (GT730-SL-2GD5-BRK) (GDDR5, 64 bit, PCI-E 3.0 x16)
Код товару: 141664NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 141664NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічна карта ASUS GT 730 2Gb — гарний вибір для тих, кому потрібне елементарне графічне забезпечення для офісних завдань, кіноперегляду та невимогливих ігор. Вона має 2 ГБ пам'яті GDDR5 із 64-бітною шиною, що гарантує надійну роботу у щоденних операціях. Зв'язок відбувається через роз'єм PCI-E 3.0 x16, який підтримується більшістю актуальних материнських плат.
Обсяг пам'яті у 2 ГБ вказує на те, скільки графічної інформації відеокарта здатна утримувати для миттєвого доступу під час функціонування. Це помітно на відтворенні відео у форматі Full HD або при одночасному запуску багатьох вікон із графічним вмістом. Стосовно неважких ігор, 2 ГБ дають змогу завантажувати текстури середньої деталізації без істотних пригальмовувань чи зависань.
Не потребуючи додаткового живлення, ця відеокарта бере усю потрібну енергію прямо через слот PCI-E материнської плати. Це спрощує монтаж, адже виключається необхідність під'єднувати додаткові проводи від блока живлення, що особливо вигідно для невеликих корпусів чи недорогих комп'ютерних збірок.
Графічна карта підтримує виведення зображення з максимальною чіткістю 4096x2160, тобто може відображати контент формату 4K, що значно краще, аніж звичайний Full HD. Це має велике значення, коли планується підключення дисплея або телевізора з великим екраном та високою піксельною щільністю, оскільки зображення буде більш сфокусованим і насиченим деталями.
Рівень споживання енергії у 30 Вт дає змогу цій відеокарті функціонувати майже без тиску на блок живлення, що особливо корисно для комп'ютерів з невеликою потужністю або у невеликих корпусах. Через скромне використання електрики, прилад генерує менше тепла, отже, зменшується потреба в інтенсивному охолодженні та, як наслідок, знижується шум у процесі роботи.
Прекрасний варіант для робочих станцій та мультимедійних збірок, де пріоритет надається сталому функціонуванню з відеоматеріалами та простими іграми. Гарантує безперебійне відтворення Full HD та можливість роботи з 4K без надмірних затрат електроенергії чи потреби у додатковому живленні.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.