Відеокарта ASUS GT 730 2GB DDR5 (GT730-4H-SL-2GD5) (GDDR5, 64 bit, PCI-E 3.0 x16)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Відеокарта |
| Виробник | ASUS |
| Форм-фактор: | Дискретна |
| Графічний чип: | GT 730 |
| Обсяг пам'яті: | 2 Гб |
| Тип пам'яті: | GDDR5 |
| Шина пам'яті: | 64 bit |
| Додаткове живлення: | Немає |
| Частота ядра: | 902 МГц |
| Частота пам'яті: | 5010 МГц |
| К-сть потокових процесорів: | 384 |
| Рекомендована потужність БЖ: | 300 Вт |
| Максимальна роздільна здатність: | 4096x2160 |
| Інтерфейс: | PCI-E 3.0 x16 |
| Виходи DVI: | Немає |
| Виходи VGA: | Немає |
| К-сть вентиляторів: | Немає |
| Спосіб охолодження: | Пасивний (Радіатор) |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Габарити: | 148x105x18 мм |
| Колір: | Блакитний |
| DirectX | 12 |
| HDMI | 4 шт |
| OpenGL | 4.6 |
| Версія HDMI | v.1.4b |
| Довжина відеокарти, мм: | 148 |
| Зайнятих слотів: | 1 |
| Країна-виробник: | Китай |
| Макс. моніторів, що підключаються | 4 |
| Сімейство графічного процесора: | NVidia GeForce |
| Споживана потужність: | 30 Вт |
| Текстурних блоків | 16 |
| Техпроцес | 28 нм |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711081369417 |
Відеокарта ASUS GT 730 2GB DDR5 (GT730-4H-SL-2GD5) (GDDR5, 64 bit, PCI-E 3.0 x16)
Код товару: 152487NEW
Гарантія: 36міс.
Код товару: 152487NEW
Гарантія: 36міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для відеокарти
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Графічний адаптер ASUS GT 730, що має 2 ГБ відеопам'яті типу DDR5, ідеально пасує для виконання основних графічних операцій та роботи з мультимедійним контентом. Вона обладнана пам'яттю GDDR5 з 64-бітною шиною, що гарантує надійне пересилання даних разом із роз'ємом PCI-E 3.0 x16. Цей пристрій буде доречним для офісної діяльності, показу відеоматеріалів високої роздільної здатності та невибагливих ігор.
Двогігабайтний обсяг відеопам'яті визначає здатність карти зберігати графічну інформацію безпосередньо на собі, що впливає на швидкодію рендерингу зображень та відеоряду. Для нескладних завдань, на кшталт роботи з офісними програмами чи відтворення відео у форматі Full HD, цього обсягу вистачає для забезпечення плавності й запобігання "зависанням".
Те, що пристрій не потребує додаткового живлення, означає, що всю потрібну енергію він отримує через роз'єм PCI Express, що лімітує його пікове споживання енергії до приблизно 75 Вт. Для користувача це спрощує інсталяцію — немає потреби додавати кабелі від блока живлення, що зменшує ймовірність помилок при збиранні комп'ютера.
Графічна карта підтримує 4096x2160 точок, що свідчить про здатність відтворювати контент у стандарті 4K Ultra HD. Це суттєва перевага для тих, хто має екрани з високою чіткістю, оскільки зображення буде надзвичайно різким та насиченим деталями без жодних компромісів у якості.
Показник енергоспоживання у 30 Вт вказує на те, що диск не вимагає багато енергії, що безпосередньо сприяє загальній економності системи. На практиці це особливо помітно при тривалому навантаженні, як-от перегляд медіа чи виконання офісних завдань: менше тепловиділення і тихіший режим роботи кулерів.
Цей відеоадаптер стане чудовим рішенням для користувачів, яким потрібна надійна продуктивність для роботи з медіафайлами та повсякденними графічними потребами, уникаючи ускладнень під час монтажу системи.
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.