Корпус MSI MAG PANO M100R PZ WHITE (MAG PANO M100R PZ WHITE) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | MSI |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Micro-Tower |
| Підсвічування корпусу: | ARGB |
| Форм-фактор плати: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 390 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 175 мм |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 1 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 1 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 5 шт. |
| USB: | 1x USB 3.2, 1x USB 3.2 Type C |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Зверху та знизу |
| Місць під вентилятори: | 4 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 4x 120 мм |
| Штатні вентилятори: | 4 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | Немає |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 3x 120 мм / 2х 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 3x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 2 шт. |
| Розмір СВО ззаду: | 120/140 мм |
| Розмір СВО зверху: | 120/240/360 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Білий |
| Cable free технологія: | Project Zero |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | 3x 120 мм |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377136488 |
Корпус MSI MAG PANO M100R PZ WHITE (MAG PANO M100R PZ WHITE) Без БП
Код товару: 234940NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 234940NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (7)
Давид
Довго підбирав корпус. Зупинився саме на цьому, ідеальний розмір, стильний вигляд, виконаний якісно. Що приємно з корпусом вже йдуть вентилятори(4шт), що досить достатньо для гарної вентиляції. Міцне скло, зручний кабель менеджмент. Корпус мені працює більше ніж пів року, вентилятори працюють ідеально, тихо. Взагалі корпусом задоволен.
14.02.2026
Відповісти
Boriskaaa
Дуже гарний білий корпус! Рекомендую!
04.05.2025
Відповісти
Danуа
Купив MSI MAG PANO M100R PZ WHITE — дуже задоволений. Крутий дизайн з панорамним склом, добре продумане охолодження (вже є 4 вентилятори з підсвіткою), зручно збирати. Все тримається міцно, кабелі ховаються легко. Гарне співвідношення ціни та якості.
16.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
16.04.2025
Микита
Дуже зручний, класний, кольоровий корпус. Дуже зручно знімаються стінки та пильові фільтри
23.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
25.11.2024
Олег
Корпус гарний, виглядає на всі 100, дуже зручний для кабель менеджменту та дуже просто збирається-розбирається)
21.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вдячні за ваш відгук!
25.11.2024
Відгуки (7)
Давид
Довго підбирав корпус. Зупинився саме на цьому, ідеальний розмір, стильний вигляд, виконаний якісно. Що приємно з корпусом вже йдуть вентилятори(4шт), що досить достатньо для гарної вентиляції. Міцне скло, зручний кабель менеджмент. Корпус мені працює більше ніж пів року, вентилятори працюють ідеально, тихо. Взагалі корпусом задоволен.
14.02.2026
Відповісти
Boriskaaa
Дуже гарний білий корпус! Рекомендую!
04.05.2025
Відповісти
Danуа
Купив MSI MAG PANO M100R PZ WHITE — дуже задоволений. Крутий дизайн з панорамним склом, добре продумане охолодження (вже є 4 вентилятори з підсвіткою), зручно збирати. Все тримається міцно, кабелі ховаються легко. Гарне співвідношення ціни та якості.
16.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
16.04.2025
Микита
Дуже зручний, класний, кольоровий корпус. Дуже зручно знімаються стінки та пильові фільтри
23.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
25.11.2024
Олег
Корпус гарний, виглядає на всі 100, дуже зручний для кабель менеджменту та дуже просто збирається-розбирається)
21.11.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вдячні за ваш відгук!
25.11.2024