Корпус QUBE ORION White (ORION_FMNU3) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | QUBE |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Mid-Tower |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 400 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 165 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 3 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 2 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 9 шт. |
| USB: | 2x USB 3.2, 1x USB 3.2 Type C |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Є |
| Місць під вентилятори: | 7 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Штатні вентилятори: | 4 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | 3x 120 мм / 3х 140 мм |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 3x120/3x140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | Немає |
| Можливість встановлення СВО: | Немає |
| Місць під СВО: | Немає |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 480x205x470 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Гратчаста |
| Місць під вентилятори збоку: | Немає |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
Корпус QUBE ORION White (ORION_FMNU3) Без БП
Код товару: 228493NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 228493NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (1)
Ткаченко Олександр
За свої кошти ідеальний корпус. Якісне виконання, гарний дизайн, дуже місткий, кулера непогано охолоджують, багато режимів підсвічування)Подяка магазину за пакування і швидку відправку)
01.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.04.2025
Відгуки (1)
Ткаченко Олександр
За свої кошти ідеальний корпус. Якісне виконання, гарний дизайн, дуже місткий, кулера непогано охолоджують, багато режимів підсвічування)Подяка магазину за пакування і швидку відправку)
01.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
03.04.2025