Корпус MSI MAG PANO M100R PZ (MAG PANO M100R PZ) Без БП
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Корпус |
| Виробник | MSI |
| Призначення: | Ігровий |
| Типорозмір: | Micro-Tower |
| Підсвічування корпусу: | ARGB |
| Форм-фактор плати: | Micro-ATX, Mini-ITX |
| Макс. довжина відео, до: | 390 мм |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 175 мм |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 1 шт. |
| К-сть 2,5" відсіків: | 1 шт. |
| К-сть слотів розширення: | 5 шт. |
| USB: | 1x USB 3.2, 1x USB 3.2 Type C |
| Блок живлення: | Без БЖ |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Пилові фільтри: | Зверху та знизу |
| Місць під вентилятори: | 8 шт. |
| Вбудовані вентилятори: | 4x 120 мм |
| Штатні вентилятори: | 4 шт. |
| Місць під вентилятори спереду: | Немає |
| Місць під вентилятори ззаду: | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць під вентилятори зверху: | 3x 120 мм / 2х 140 мм |
| Місць під вентилятори знизу: | 3x 120 мм |
| Можливість встановлення СВО: | Є |
| Місць під СВО: | 2 шт. |
| Розмір СВО ззаду: | 120/140 мм |
| Розмір СВО зверху: | 120/240/360 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Загартоване скло |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 440x405x235 мм |
| Cable free технологія: | Project Zero |
| Дизайн передньої панелі: | Прозора |
| Місць під вентилятори збоку: | 3x 120 мм |
| Наявність в магазинах | Одеса, Дніпро, Івано-Франківськ, Київ Херсонський |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377136471 |
Корпус MSI MAG PANO M100R PZ (MAG PANO M100R PZ) Без БП
Код товару: 234939NEW
Гарантія: 12міс.
Код товару: 234939NEW
Гарантія: 12міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Послуги для корпусів
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (15)
Sergey
Класний корпус. Зручно збирати в ньому ПК. Не дивлячись на те, що він Micro-Tower і розрахований тільки на Micro ATX та Mini ATX плати, він досить просторний. Метал гарної якості. Місця для кабель менеджменту вистачає. Присутній роз'єм Type-C. Також є спеціальний отвір для кабеля живлення відеокарти, що дуже зручно. І звісно ж дизайн дуже привертає увагу. Видно комплектуючі з будь-якого ракурсу. Але його розташування зручне тільки на столі, так як роз'єми та кнопки знаходяться знизу. Рекомендую до покупки.
11.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
11.10.2025
BROOKS
Чудовий корпус, особливо тішить підтрика btf материнських плат, місця достатньо під абсолютно любу відеокарту, те саме і з водяним охолодженням, встане любе. :)
14.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Dmitriy B
Компактний корпус із сучасним дизайном та якісними матеріалами. Проста і зручна збірка, продумане охолодження та стильна зовнішність роблять його чудовим вибором для сучасної системи.
12.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Дмитро 033950
Stylish and high-quality case in the form of Think about the installation of elements, good ventilation, glass panel and ease of storage. Ideal for compact but tight spaces.
12.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Данило
Чудовий корпус для сучасної збірки
Обрав MSI MAG PANO M100R PZ для нової збірки - сподобався стильний вигляд із панорамним склом і яскравим підсвічуванням. Корпус добре продувається, вентилятори вже в комплекті, все встановилось без проблем. Всередині багато місця - відеокарта легко встала, кабелі зручно прокласти. Якість матеріалів на висоті, виглядає дуже охайно. За свою ціну - просто топ.
25.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
25.06.2025
Відгуки (15)
Sergey
Класний корпус. Зручно збирати в ньому ПК. Не дивлячись на те, що він Micro-Tower і розрахований тільки на Micro ATX та Mini ATX плати, він досить просторний. Метал гарної якості. Місця для кабель менеджменту вистачає. Присутній роз'єм Type-C. Також є спеціальний отвір для кабеля живлення відеокарти, що дуже зручно. І звісно ж дизайн дуже привертає увагу. Видно комплектуючі з будь-якого ракурсу. Але його розташування зручне тільки на столі, так як роз'єми та кнопки знаходяться знизу. Рекомендую до покупки.
11.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
11.10.2025
BROOKS
Чудовий корпус, особливо тішить підтрика btf материнських плат, місця достатньо під абсолютно любу відеокарту, те саме і з водяним охолодженням, встане любе. :)
14.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Dmitriy B
Компактний корпус із сучасним дизайном та якісними матеріалами. Проста і зручна збірка, продумане охолодження та стильна зовнішність роблять його чудовим вибором для сучасної системи.
12.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Дмитро 033950
Stylish and high-quality case in the form of Think about the installation of elements, good ventilation, glass panel and ease of storage. Ideal for compact but tight spaces.
12.07.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
15.07.2025
Данило
Чудовий корпус для сучасної збірки
Обрав MSI MAG PANO M100R PZ для нової збірки - сподобався стильний вигляд із панорамним склом і яскравим підсвічуванням. Корпус добре продувається, вентилятори вже в комплекті, все встановилось без проблем. Всередині багато місця - відеокарта легко встала, кабелі зручно прокласти. Якість матеріалів на висоті, виглядає дуже охайно. За свою ціну - просто топ.
25.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
25.06.2025