Блок живлення MSI MAG 850W PCIE5 80+ Gold White (MAG A850GL PCIE5 WHITE)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Діапазон вхідної напруги: | 100-240 В |
| Вихідний струм, +12V1: | 70.5 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 5 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 8 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 90% |
| Колір: | Білий |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Додатково: | Офіційна сертифікація 80+ Gold, Модульне під'єднання кабелів, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Охолодження: | Вентилятор |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377115407 |
Блок живлення MSI MAG 850W PCIE5 80+ Gold White (MAG A850GL PCIE5 WHITE)
Код товару: 227121NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 227121NEW
Гарантія: 60міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (24)
Давид
Користуюсь цим бп понад пів року, попри відключення світла, бп відчуває себе дуже добре, ніяких питань не було. Має гарну потужність, багато функцій вбудованих, білі кабелі. В парі з бп у мене 9070хт та 9600х вистачає з запасом.
14.02.2026
Відповісти
Даня Гриневич
1) Лучший блок питания в понятии цена/качество по сравнению с другими.
2) Всегда выбирал блоки питания компании MSI так как многие знакомые использую их продукцию и полностью довольны
3) Использую блок уже пару дней и полёт отличный !
4) Из минусов наверное только одно это черные концы у кабелей, так как сборку собрал полностью белую и закрыл её видеокартой тоже от MSI 5070TI OC WHITE
21.11.2025
Відповісти
Сергій Михайлович
Чудовий БЖ за свої гроші, хороший комплект, приємний колір, надійна упаковка
17.11.2025
Відповісти
Георгій
Дуже задоволений блоком живлення, естетичний, тихенький та практичний. Ідеально підійшов до зборки у білому колірі
22.08.2025
Відповісти
Олексій
Блоком задоволений, запас потужності, тихий та ще й білий, один з небагатьох варіантів, який мені підійшов
15.05.2025
Відповісти
Відгуки (24)
Давид
Користуюсь цим бп понад пів року, попри відключення світла, бп відчуває себе дуже добре, ніяких питань не було. Має гарну потужність, багато функцій вбудованих, білі кабелі. В парі з бп у мене 9070хт та 9600х вистачає з запасом.
14.02.2026
Відповісти
Даня Гриневич
1) Лучший блок питания в понятии цена/качество по сравнению с другими.
2) Всегда выбирал блоки питания компании MSI так как многие знакомые использую их продукцию и полностью довольны
3) Использую блок уже пару дней и полёт отличный !
4) Из минусов наверное только одно это черные концы у кабелей, так как сборку собрал полностью белую и закрыл её видеокартой тоже от MSI 5070TI OC WHITE
21.11.2025
Відповісти
Сергій Михайлович
Чудовий БЖ за свої гроші, хороший комплект, приємний колір, надійна упаковка
17.11.2025
Відповісти
Георгій
Дуже задоволений блоком живлення, естетичний, тихенький та практичний. Ідеально підійшов до зборки у білому колірі
22.08.2025
Відповісти
Олексій
Блоком задоволений, запас потужності, тихий та ще й білий, один з небагатьох варіантів, який мені підійшов
15.05.2025
Відповісти