Блок живлення MSI MAG 750W PCIE5 (A750GL) (MAG A750GL PCIE5)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 750 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 62 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 3x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 3 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 8 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 90% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Наявність в магазинах | Черкаси |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377084284 |
Блок живлення MSI MAG 750W PCIE5 (A750GL) (MAG A750GL PCIE5)
Код товару: 217341NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 217341NEW
Гарантія: 60міс.
Розпродаж MSI: знижки до 30% на комплектуючі!
Акція:
дні
години
хв
сек
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
БезкоштовноСьогодні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (12)
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.12.2025
Дмитро
Нещодавно придбав цей БЖ. Дуже сподобався. Тихий, працює відмінно)
Дуже порадувала комплектація і упаковка. Досі дивлюсь і радує око??
Все відмінно!
25.12.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
29.12.2024
Ivan
Велике задоволення використовувати цей блок живлення .
Тихий .
Якість на вищому рівні.
Комплектація на висоті.
Уже декілька років використовується.
Все супер .
Рекомендую.
15.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
16.10.2024
Букзель Артём Сергеевич
Блок живлення MSI MAG A750GL PCIE5 — це справжня знахідка для будь-якого геймера та ентузіаста. Почну з дизайну: елегантний корпус з якісними матеріалами не лише виглядає стильно, а й забезпечує відмінну вентиляцію. Вентилятор працює тихо, навіть під навантаженням, що важливо для тиші під час ігор.
24.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
Букзель Артём Сергеевич
Недавно приобрел блок питания MSI MAG A750GL PCIE5 и остался очень доволен! Он отлично справляется со своей задачей: стабильное напряжение и отсутствие шумов. Мощности хватает с запасом для всех моих компонентов, даже при нагрузке.
20.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
Відгуки (12)
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
30.12.2025
Дмитро
Нещодавно придбав цей БЖ. Дуже сподобався. Тихий, працює відмінно)
Дуже порадувала комплектація і упаковка. Досі дивлюсь і радує око??
Все відмінно!
25.12.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
29.12.2024
Ivan
Велике задоволення використовувати цей блок живлення .
Тихий .
Якість на вищому рівні.
Комплектація на висоті.
Уже декілька років використовується.
Все супер .
Рекомендую.
15.10.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
16.10.2024
Букзель Артём Сергеевич
Блок живлення MSI MAG A750GL PCIE5 — це справжня знахідка для будь-якого геймера та ентузіаста. Почну з дизайну: елегантний корпус з якісними матеріалами не лише виглядає стильно, а й забезпечує відмінну вентиляцію. Вентилятор працює тихо, навіть під навантаженням, що важливо для тиші під час ігор.
24.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024
Букзель Артём Сергеевич
Недавно приобрел блок питания MSI MAG A750GL PCIE5 и остался очень доволен! Он отлично справляется со своей задачей: стабильное напряжение и отсутствие шумов. Мощности хватает с запасом для всех моих компонентов, даже при нагрузке.
20.09.2024
Відповісти
Менеджер CompX
Вітаємо! Дякуємо за відгук.
25.09.2024