Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 (MAG A850GL PCIE5)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Максимальні навантаження 12в: | 748 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 70.5 A |
| Вихідний струм, +5V: | 20 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 20 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 2.5 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Вихідний струм, -5V: | Немає |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 1x8+8pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 4x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 5 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 8 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Технологія підсвічування: | Немає |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 120 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 90% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x140x86 мм |
| Додатково: | Офіційна сертифікація 80+ Gold, Модульне під'єднання кабелів, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Охолодження: | Вентилятор |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4711377084253 |
Блок живлення MSI MAG A850GL PCIE5 (MAG A850GL PCIE5)
Код товару: 217342NEW
Гарантія: 60міс.
Код товару: 217342NEW
Гарантія: 60міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно1-3 дні Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Uklon
1-2 дні, від 350₴
Кур'єр IPOST
1-2 дні, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
1-2 дні, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
1-2 дні, від 60₴
У відділення Укрпошти
3-4 дні, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (10)
Пошивак Юрій Петрович
Шукав хороший блок живлення - зупинився на цьому від перевіреного виробника MSI,
і не пожалкував!
Ryzen 7 9700x та MSI 5070 gaming trio тягне без проблем!
24.11.2025
Відповісти
Sergey
Сам блок живлення гарної якості, працює тихо, не шумить, гарний дизайн.
Придбав його, так як надійний бренд, та в нього з коробки є вихід живлення 12V2x6 (PCI 5.0) для відеокарт та відповідний кабель в комплекті, що зручно.
Плюси: тихий, гарний, є кабель та роз'єм 12V2x6 (PCI 5.0)
Мінуси: Кабелі середньої якості, без оплетення (окрім кабеля PCI 5.0). Але за таку ціну норм.
11.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.10.2025
Павло
Цілком пристойний блок. Прям е запас для апгрейду, враховуючи rx6750 на борту)
Але чомусь стали з'являтися наводки на аудіо, хоча можливо це через розташування блоку
03.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.06.2025
Андрій Кушнір
Блок живлення ідеальний.
Купувався для роботи з Ryzen 7700 і 4070.
Потужності вистачає,все супер.
Топ за свої гроші.
24.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за Ваш відгук!
28.04.2025
Андрій
Купував блок живлення під збірку з Ryzen7-7700 та відеокартою 4070.
Все влаштовує,бренд іменитий да і якість комплектуючих блока на рівні.
23.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за Ваш відгук!
28.04.2025
Відгуки (10)
Пошивак Юрій Петрович
Шукав хороший блок живлення - зупинився на цьому від перевіреного виробника MSI,
і не пожалкував!
Ryzen 7 9700x та MSI 5070 gaming trio тягне без проблем!
24.11.2025
Відповісти
Sergey
Сам блок живлення гарної якості, працює тихо, не шумить, гарний дизайн.
Придбав його, так як надійний бренд, та в нього з коробки є вихід живлення 12V2x6 (PCI 5.0) для відеокарт та відповідний кабель в комплекті, що зручно.
Плюси: тихий, гарний, є кабель та роз'єм 12V2x6 (PCI 5.0)
Мінуси: Кабелі середньої якості, без оплетення (окрім кабеля PCI 5.0). Але за таку ціну норм.
11.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
13.10.2025
Павло
Цілком пристойний блок. Прям е запас для апгрейду, враховуючи rx6750 на борту)
Але чомусь стали з'являтися наводки на аудіо, хоча можливо це через розташування блоку
03.06.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук!
04.06.2025
Андрій Кушнір
Блок живлення ідеальний.
Купувався для роботи з Ryzen 7700 і 4070.
Потужності вистачає,все супер.
Топ за свої гроші.
24.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за Ваш відгук!
28.04.2025
Андрій
Купував блок живлення під збірку з Ryzen7-7700 та відеокартою 4070.
Все влаштовує,бренд іменитий да і якість комплектуючих блока на рівні.
23.04.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за Ваш відгук!
28.04.2025