Блок живлення MSI MPG A850G PCIE5 850W 12VHPWR PCI Express 5.0 (MPG A850G PCIE5)
Характеристики
| Стан товару | Новий |
| Тип товару | Блок живлення |
| Виробник | MSI |
| Тип: | Для геймерів |
| Форм-фактор БЖ: | ATX |
| Потужність: | 850 Вт |
| Вихідний струм, +12V1: | 70.8 A |
| Вихідний струм, +5V: | 22 A |
| Вихідний струм, +3.3V: | 22 A |
| Вихідний струм, +5Vsb: | 3 A |
| Вихідний струм, -12V: | 0.3 A |
| Підключення мат.плати: | 20+4pin |
| Роз'єм живлення процесора: | 2x4+4pin |
| Роз'єми живлення для відеокарт (шт): | 6x6+2pin, 1x16pin |
| Роз'єми дод. живлення для відеокарт: | 6+2pin, 16pin |
| Кількість роз'ємів для відеокарт: | 7 шт. |
| Модульне підключення кабелів: | Є |
| Кількість SATA роз'ємів: | 8 шт. |
| К-сть роз'ємів Molex: | 4 шт. |
| К-сть роз'ємів Floppy: | 1 шт. |
| Тип охолодження: | Активне |
| Діаметр вентилятора, мм: | 135 мм |
| Функції захисту: | OPP, OCP, OTP, OVP, SCP, UVP |
| Функція PFC: | Активна |
| Стандарт 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Країна-виробник товару: | Китай |
| ККД (%): | 90% |
| Колір: | Чорний |
| Габарити: | 150x150x86 мм |
| Додатково: | Офіційна сертифікація 80+ Gold, Модульне під'єднання кабелів, PCI-E 5.0 (16 pin) |
| Країна реєстрації бренду: | Китай (Тайвань) |
| Охолодження: | напівпасивна (відключення вентилятора) |
| Стандарт ATX12V: | 3.0 |
| Про товар | Виробник може змінювати технічні характеристики та комплектацію товару без попереднього повідомлення. Інформація про наявність товару оновлюється автоматично і може змінитися в будь-який момент. Для уточнення важливих параметрів зверніться, будь ласка, до наших менеджерів. |
| Інформація перед використанням | Використовувати при температурі від +10°C до +35°C, вологості 20%–75% навколишнього середовища. Зберігати при температурі від +5°C до +35°C та вологості 20%–75%, у місці, недоступному для дітей. Продукти не є харчовими і за умови правильного використання не становлять небезпеки для здоров'я. Термін служби дорівнює гарантійному терміну. Після його закінчення передайте товар на утилізацію в спеціалізовану службу. Місце виробництва вказано на товарі в полі «Made In» або подібним чином, згідно з методологією виробника. Дата виробництва конкретного виробу вказана на упаковці та/або на самому товарі або в його програмному забезпеченні в полі «manufacturing date» або аналогічним чином (в тому числі у вигляді кодування дати у серійному номері), відповідно до інструкцій виробника. Претензії приймаємо на пошту [email protected] |
| EAN | 4719072972189 |
Блок живлення MSI MPG A850G PCIE5 850W 12VHPWR PCI Express 5.0 (MPG A850G PCIE5)
Код товару: 199867NEW
Гарантія: 120міс.
Код товару: 199867NEW
Гарантія: 120міс.
Супутні товари
Додаткові послуги
Додаткова гарантія
Послуги для комплектуючих
Доставка
Самовивіз із магазину
Безкоштовно2-5 днів Черкаси, вул. Смілянська, буд.40
Доставка за адресою
Кур'єр CompX
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Uklon
2-5 днів, від 350₴
Кур'єр IPOST
2-5 днів, від 190₴
Кур'єр Нова Пошта
2-5 днів, від 85₴
Відправка до відділення (поштомат)
У відділення Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У поштомат Нової Пошти
2-5 днів, від 60₴
У відділення Укрпошти
2-5 днів, від 50₴
Оплата
Гарантія
Відгуки (50)
Сергій
Даний блок живлення був куплений на заміну старенького Thermaltake Toughpower 750 AP.
Плюси: Тихий, гарні характеристики і гарантія.
PS: При розпаковці відчувався пластмасовий запах, при роботі не відчувається.
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Водяной Михаил
Придбав даний БП на заміну старому від Чіфтек, який вже відпрацював своє за 6 років + не мав сучасних роз'ємів під нове залізо.
Плюси:
- Оновленна ревізія з підтримкою ATX 3.1 та PCIe 5.1
- ККД 92% з сертифікатом 80 PLUS Gold
- Повністю модульний.
- PCIe 5.0 (12VHPWR) з можливістю передачі до 600 Вт потужності.
- Наявність усіх видів захистів. (SCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP)
- Японські високотемпературні конденсатори.
- Наявність режиму пасивного охолодження (Zero Fan), коли навантаження на блок нижче ніж 40%, то вентилятор не працює, що дає великий плюс до тихої збірки.
Мінуси:
-Тут вже важче поки їх просто немає, гарантія на блок 10 років, тож будемо дивитись.
- Є проста придирка з приводу того, що з коробки блок мав трошки неприємний запах, але за пару днів використання вже все ок.
У висновку дякую магазину за швидку відправку і доставку товару!
Усім хто буде оновлюватись під сучасне залізо з потужною відеокартою однозначно рекомендую даний блок.
31.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Водяной Михаил
Придбав даний БП на заміну старому від Чіфтек, який вже відпрацював своє за 6 років + не мав сучасних роз'ємів під нове залізо.
Плюси:
- Оновленна ревізія з підтримкою ATX 3.1 та PCIe 5.1
- ККД 92% з сертифікатом 80 PLUS Gold
- Повністю модульний.
- PCIe 5.0 (12VHPWR) з можливістю передачі до 600 Вт потужності.
- Наявність усіх видів захистів. (SCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP)
- Японські високотемпературні конденсатори.
- Наявність режиму пасивного охолодження (Zero Fan), коли навантаження на блок нижче ніж 40%, то вентилятор не працює, що дає великий плюс до тихої збірки.
Мінуси:
-Тут вже важче поки їх просто немає, гарантія на блок 10 років, тож будемо дивитись.
- Є проста придирка з приводу того, що з коробки блок мав трошки неприємний запах, але за пару днів використання вже все ок.
У висновку дякую магазину за швидку відправку і доставку товару!
Усім хто буде оновлюватись під сучасне залізо з потужною відеокартою однозначно рекомендую даний блок.
28.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
-дубль
11.11.2025
Олександр
Купував блок через перехід на новий стандарт ATX, вирішив зупинитись на цій моделі через ідеальне співвідношення якості/ціни. В нього хороша компонентна база, золотий сертифікат, при тому по вартості цей варіант від MSI фактично найдоступніший серед конкурентів. Додатковими плюсами йде його повна модульність і тиша при роботі, навіть під навантаженням вентилятор ледь чутно. Окрім цього, коли забирав блок дізнався, що він одразу підтримує ATX 3.1, хоча більшість матеріалів в інтернеті з ним на ATX 3.0, в комплекті є кабель 2х6, що взагалі робить його ідеальним варіантом, як на мене
29.08.2025
Відповісти
Мирослав
Працює з RX9070XT з трьома роз'ємами на 8pin, поки все чудово. Гарантія на 10 років, режим 0RPM при навантаженні до 40%, модульний дизайн, якісні кабелі - в цілому чудовий блок живлення.
19.08.2025
Відповісти
Відгуки (50)
Сергій
Даний блок живлення був куплений на заміну старенького Thermaltake Toughpower 750 AP.
Плюси: Тихий, гарні характеристики і гарантія.
PS: При розпаковці відчувався пластмасовий запах, при роботі не відчувається.
09.12.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Дякуємо за відгук
10.12.2025
Водяной Михаил
Придбав даний БП на заміну старому від Чіфтек, який вже відпрацював своє за 6 років + не мав сучасних роз'ємів під нове залізо.
Плюси:
- Оновленна ревізія з підтримкою ATX 3.1 та PCIe 5.1
- ККД 92% з сертифікатом 80 PLUS Gold
- Повністю модульний.
- PCIe 5.0 (12VHPWR) з можливістю передачі до 600 Вт потужності.
- Наявність усіх видів захистів. (SCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP)
- Японські високотемпературні конденсатори.
- Наявність режиму пасивного охолодження (Zero Fan), коли навантаження на блок нижче ніж 40%, то вентилятор не працює, що дає великий плюс до тихої збірки.
Мінуси:
-Тут вже важче поки їх просто немає, гарантія на блок 10 років, тож будемо дивитись.
- Є проста придирка з приводу того, що з коробки блок мав трошки неприємний запах, але за пару днів використання вже все ок.
У висновку дякую магазину за швидку відправку і доставку товару!
Усім хто буде оновлюватись під сучасне залізо з потужною відеокартою однозначно рекомендую даний блок.
31.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
Щиро вдячні за відгук! Приємного користування!
11.11.2025
Водяной Михаил
Придбав даний БП на заміну старому від Чіфтек, який вже відпрацював своє за 6 років + не мав сучасних роз'ємів під нове залізо.
Плюси:
- Оновленна ревізія з підтримкою ATX 3.1 та PCIe 5.1
- ККД 92% з сертифікатом 80 PLUS Gold
- Повністю модульний.
- PCIe 5.0 (12VHPWR) з можливістю передачі до 600 Вт потужності.
- Наявність усіх видів захистів. (SCP, OPP, OTP, OVP, OCP, UVP)
- Японські високотемпературні конденсатори.
- Наявність режиму пасивного охолодження (Zero Fan), коли навантаження на блок нижче ніж 40%, то вентилятор не працює, що дає великий плюс до тихої збірки.
Мінуси:
-Тут вже важче поки їх просто немає, гарантія на блок 10 років, тож будемо дивитись.
- Є проста придирка з приводу того, що з коробки блок мав трошки неприємний запах, але за пару днів використання вже все ок.
У висновку дякую магазину за швидку відправку і доставку товару!
Усім хто буде оновлюватись під сучасне залізо з потужною відеокартою однозначно рекомендую даний блок.
28.10.2025
Відповісти
Менеджер CompX
-дубль
11.11.2025
Олександр
Купував блок через перехід на новий стандарт ATX, вирішив зупинитись на цій моделі через ідеальне співвідношення якості/ціни. В нього хороша компонентна база, золотий сертифікат, при тому по вартості цей варіант від MSI фактично найдоступніший серед конкурентів. Додатковими плюсами йде його повна модульність і тиша при роботі, навіть під навантаженням вентилятор ледь чутно. Окрім цього, коли забирав блок дізнався, що він одразу підтримує ATX 3.1, хоча більшість матеріалів в інтернеті з ним на ATX 3.0, в комплекті є кабель 2х6, що взагалі робить його ідеальним варіантом, як на мене
29.08.2025
Відповісти
Мирослав
Працює з RX9070XT з трьома роз'ємами на 8pin, поки все чудово. Гарантія на 10 років, режим 0RPM при навантаженні до 40%, модульний дизайн, якісні кабелі - в цілому чудовий блок живлення.
19.08.2025
Відповісти